Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardhë dhe aparate shtëpiake në shitje

Blini paisje dhe aparate shtëpiake të reja dhe të përdorura të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Gjeni ngrohës dhe klima, frigoriferë dhe frizë, lavatriçe, furra dhe mikrovalë, enëlarëse dhe shumë makineri tjera të teknikës së bardhë.


Shikoni shpalljet dhe gjeni atë që ju duhet duke filtruar kërkimin në bazë të kategorisë për të parë shpalljet në kategorinë përkatëse.

Dje 23:10 Të tjera  ·  Dardanë

Shporet gjysem alfa

150 EUR

Dje 22:52 Të tjera  ·  Gjilan

Shporeta shum llojsh

1 EUR

Dje 22:25 Të tjera  ·  Gjilan

Maqina Akulit 17kg 24H 380€

380 EUR

Dje 22:25 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  LTH  ·  Ferizaj

Shitet

Dje 22:23 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

AUTO KLIMA

Dje 22:21 Të tjera  ·  Therandë

Fshesë me avull

80 EUR

Dje 22:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  INVERTOR  ·  Prishtinë

Montojm klima te gjitha llojet

70 EUR

Dje 22:21 Të tjera  ·  Prishtinë

Toster 110 euro, tel 044 209 457

110 EUR

Dje 22:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Frigorifer montus

90 EUR

Dje 22:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Frigorifer

100 EUR

Dje 22:19 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Motorr per lavatriqe beko

30 EUR

Dje 22:19 Të tjera  ·  Lipjan

Komod per tv

50 EUR

Dje 22:19 Të tjera  ·  Lipjan

Kamin super i mir

Dje 22:18 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë,mykut me qira��

1 EUR

Dje 22:18 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 22:18 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 22:18 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Dje 22:17 Të tjera  ·  Prishtinë

Maqina per Lagështi Myk vllag ME QIRA☎️✔️

1 EUR

Dje 22:17 Të tjera  ·  Prishtinë

APARATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT

1 EUR

Dje 22:17 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Dje 22:17 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisē me qira

1 EUR

Dje 22:17 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 22:15 Të tjera  ·  Pejë

Aparat Kunder minjeve dhe insekteve

10 EUR

Dje 22:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

BOSCH - SMART HOME CONTROLLER

50 EUR

Dje 18:47 Të tjera  ·  Prishtinë

Televizor TV Samsung

55 EUR

Online
Dje 15:32 Të tjera  ·  Mitrovicë

Shporet ALFA

300 EUR

Dje 14:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Gorenje  ·  Mitrovicë

Kamin per ngrohje

2 000 EUR

Dje 14:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Frigorifer+friz

100 EUR

Dje 13:53 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet bojleri 10L

20 EUR

Dje 13:21 Të tjera  ·  Prishtinë

Tenxhere

35 EUR

Dje 12:53 Furre dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Furre

150 EUR

Dje 12:31 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 12:31 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë mykut me qira✔️

1 EUR

Dje 12:31 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 12:31 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 12:27 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 12:27 Të tjera  ·  Prishtinë

Maqina kunder Lagështis mykut vllages ME QIRA

1 EUR

Dje 12:27 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 12:27 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Jeni duke kërkuar të bleni makineri të teknikës së bardhë për shtëpinë tuaj?


Platforma merrjep.com, iu mundëson të bleni makineri të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur frigoriferë, frizë, ngrohës, lavatriçe dhe makineri tjera të teknikës së bardhë me çmimet më të volitshme në treg.


Të gjitha llojet e makinerive të teknikës së bardhë në një vend


Gjej të gjitha paisjet e makinerive të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Kërko shpallje për ngrohëse dhe klima, frigoriferë dhe frizë, lavatriçe dhe makinë tharëse, furra dhe mikrovalë, enëlarëse, fshesë elektrike dhe makineri tjera dhe gjej atë çfarë të duhet.


Për të gjetur më lehtë makinerinë e teknikës së bardhë që ju po kërkoni përdorni filtrat për kërkim në bazë të kategorisë në të cilën gjendet makineria të cilën ju kërkoni.


Bli dhe shit teknikë të bardhë online në gjithë Kosovën


Kërko shpallje për makineri të teknikës së bardhë të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për makineri të teknikës së bardhë për shtëpinë tuaj si furra, mikrovalë, enëlarëse, ngrohëse, aparate për amvisëri, fshesë me korrent dhe makineri tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Shikoni shpalljet për makineri të teknikës së bardhë me ofertat më të volitshme në treg.


Nëse keni makineri të teknikës së bardhë të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë që do të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 32.337 shpalljeve për makineri teknike dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione