Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Teknikë e bardhë dhe aparate shtëpiake në shitje

Blini paisje dhe aparate shtëpiake të reja dhe të përdorura të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Gjeni ngrohës dhe klima, frigoriferë dhe frizë, lavatriçe, furra dhe mikrovalë, enëlarëse dhe shumë makineri tjera të teknikës së bardhë.


Shikoni shpalljet dhe gjeni atë që ju duhet duke filtruar kërkimin në bazë të kategorisë për të parë shpalljet në kategorinë përkatëse.


Today 10:40 Enëlarëse , Pejë

Ujeinstalues 044707032

10 EUR

Today 10:40 Ngrohës dhe Klima , Pejë

She's kalldajen

80 EUR Price Reduced

Today 10:39 Të tjera , Lipjan

Shporet per nxemjw

400 EUR

Online
Today 10:36 Të tjera , Gjakovë

PS4 Slim

180 EUR Price Reduced

Online
Today 10:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shitet elind 2 ne super gjendje

120 EUR

Today 09:45 Të tjera , Prishtinë

Shiten

Today 09:05 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten 2 nxemse për termo elind

35 EUR

Today 09:01 Të tjera , Pejë

Studio

Online
Today 09:01 Enëlarëse , Gjilan

Shitet enlarsja për 6 persona

50 EUR Price Reduced

Today 08:35 Të tjera , Prishtinë

Shes bojlerin pēr kuzhinë

40 EUR

Today 08:18 Enëlarëse , Pejë

Enlares45cm montuse per 8 persona

130 EUR Price Reduced

Today 07:59 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Jeni duke kërkuar të bleni makineri të teknikës së bardhë për shtëpinë tuaj?


Platforma merrjep.com, iu mundëson të bleni makineri të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur frigoriferë, frizë, ngrohës, lavatriçe dhe makineri tjera të teknikës së bardhë me çmimet më të volitshme në treg.


Të gjitha llojet e makinerive të teknikës së bardhë në një vend


Gjej të gjitha paisjet e makinerive të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Kërko shpallje për ngrohëse dhe klima, frigoriferë dhe frizë, lavatriçe dhe makinë tharëse, furra dhe mikrovalë, enëlarëse, fshesë elektrike dhe makineri tjera dhe gjej atë çfarë të duhet.


Për të gjetur më lehtë makinerinë e teknikës së bardhë që ju po kërkoni përdorni filtrat për kërkim në bazë të kategorisë në të cilën gjendet makineria të cilën ju kërkoni.


Bli dhe shit teknikë të bardhë online në gjithë Kosovën


Kërko shpallje për makineri të teknikës së bardhë të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për makineri të teknikës së bardhë për shtëpinë tuaj si furra, mikrovalë, enëlarëse, ngrohëse, aparate për amvisëri, fshesë me korrent dhe makineri tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Shikoni shpalljet për makineri të teknikës së bardhë me ofertat më të volitshme në treg.


Nëse keni makineri të teknikës së bardhë të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë që do të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 32.337 shpalljeve për makineri teknike dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information