Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frigorifer dhe frizë në shitje | Markat më të njohura të elektronikës në MerrJep

Alfa Plam , 1
Beko , 1113
Beko , 2
LG , 266
Microsoft , 1
Gorenje , 2
Koncar , 107
Gorenje , 1178
Obodin , 93
Termo , 1
Samsung , 260
Samsung , 1
Neo , 135

Po kërkoni të shtoni frigorifer dhe frizë ri apo të përdorur në kuzhinën tuaj? Atëherë mos shikoni më tej.


Ne ju ofrojmë zgjedhje të madhe për frigorifer dhe frizë nga markat më të njohura të elektronikës si Beko, LG, Gorenje, Neo, Samsung, Bosch dhe marka tjera të njohura elektronikës dhe teknikës së bardhë me ofertat më të volitshme në treg.

Sot 02:23 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  LTH  ·  Prishtinë

Friz

70 EUR

Dje 23:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Frigorifera 2 cop

1 EUR Price Reduced

Dje 21:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet Frizi

20 EUR

Dje 21:44 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shes Frizin

20 EUR

Dje 17:47 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  380l  ·  Besianë

Bure

7 EUR

Dje 17:17 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes ceragem paisje autometike

850 EUR

Dje 16:36 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigorifer-friz 80€

80 EUR

Dje 15:52 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  ugur  ·  Gjilan

Shitet frigo për pije

190 EUR

Dje 13:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Intercool  ·  Besianë

Shitet frizi

130 EUR

Dje 11:53 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet frigoriferi beko

45 EUR

Dje 11:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet frigoriferi beko

100 EUR

Dje 10:24 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes frizin beko 150 L

Dje 05:31 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Friz - Duboki

120 EUR Price Reduced

23 Shk 21:31 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Elektrolux  ·  Pejë

FRIGORIFER 12v per vetur

65 EUR

23 Shk 18:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Ferizaj

Frigorifer friz montues

190 EUR

23 Shk 18:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·   ·  Ferizaj

Frigorifer Friz

190 EUR

23 Shk 18:04 Frigoriferë dhe frizë  ·  Samsung  ·   ·  Ferizaj

Frigorifer

220 EUR

23 Shk 18:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet

50 EUR

23 Shk 13:23 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

frigorifer

1 EUR

23 Shk 11:10 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  380l  ·  Prishtinë

Shes frigorifer+friz BEKO

195 EUR Price Reduced

23 Shk 11:10 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Prishtinë

Frigorifer+friz SIEMENS

165 EUR Price Reduced

23 Shk 09:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

orgent shes shporet elktrik

99 EUR

23 Shk 09:15 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

orgent shes shporet elktrik

99 EUR

22 Shk 22:23 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Duboka

22 Shk 22:23 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  PEPSI  ·  Prizren

Frigorifera

22 Shk 19:23 Frigoriferë dhe frizë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Frigorifer

22 Shk 16:36 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Frigorifer

120 EUR

22 Shk 13:37 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Frigorifer

50 EUR

21 Shk 23:37 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Duboka

21 Shk 22:21 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet frizi

100 EUR

21 Shk 21:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Bosch  ·  Ferizaj

Frigorifer A++

190 EUR

21 Shk 18:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Friz

60 EUR

20 Shk 23:51 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Frigorifer ngrirës

230 EUR

20 Shk 21:16 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Duboka

20 Shk 16:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Frigorifer

300 EUR

20 Shk 16:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Neon  ·  Gjilan

Frigorifer-Friz 90€

90 EUR

Frigorifer dhe frizë të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni frigoriferë dhe frizë të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur frigorifer dhe frizë me çmimet më të volitshme në treg.


Markat më të njohura të frigoriferëve dhe frizave në MerrJep.com


Markat më të njohura të teknikës së bardhë për frigorifer dhe frizë në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për shitjen dhe blerjen e frigoriferave dhe frizave të reja dhe të përdorura dhe gjej markat më të njohura të teknikës së bardhë si Beko, LG, Gorenje, Neo, Samsung, Bosch dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore nga teknika e bardhë.


Frigorifer dhe frizë në shitje


Kërkoni shpallje për frigorifer dhe frizë të ri dhe të përdorur në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për frigorifer dhe frizë për shtëpinë tuaj si frigorifer Hugo, Gorenje, Samsung, Gastro frigorifer, maqina për akull, friz për pije, friz Bosch economic, aparat i ujit dhe shumë paisje tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Shit frigorifer dhe frizë në MerrJep


Keni frigorifer dhe frizë, makina për akull apo makineri tjera për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo paisjen shtëpiake që do të shisni.


Vendosni shpalljen tuaj në mesin e 4.065 shpalljeve për mikrovalë dhe furra dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione