Beko , 513
LG , 190
Microsoft , 1
Gorenje , 1
Koncar , 61
Gorenje , 578
Obodin , 44
Termo , 1
Samsung , 125
Neo , 63

Frigorifer dhe frizë të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej frigorifer dhe frizë të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të elektronikës si Beko, LG, Gorenje, Neo, Samsung dhe shumë marka tjera të elektronikës dhe teknikës së bardhë me ofertat më të volitshme në treg.

Frigorifer dhe frizë të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni frigoriferë dhe frizë të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur frigorifer dhe frizë me çmimet më të volitshme në treg.

Markat më të njohura të frigoriferëve dhe frizave në MerrJep.com

Markat më të njohura të teknikës së bardhë për frizë dhe frigorifer në MerrJep.com. Shiko shpalljet për shitjen dhe blerjen e frigoriferave dhe frizave të reja dhe të përdorura dhe gjej markat më të njohura të teknikës së bardhë si si BekoLGGorenjeNeoSamsung  dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore nga teknika e bardhë.

Blej dhe shit frigorifer dhe frizë në gjithë Kosovën

Kërko shpallje për frigorifer dhe frizë të ri dhe të përdorur në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për frigorifer dhe frizë për shtëpinë tuaj si frigorifer Hugo, Gorenje, Samsung, Gastro frigorifer, maqina për akull, friz për pije, friz Bosch economic, aparat i ujit dhe shumë paisje tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com. 

Keni frizë, frigorifer, makina për akull apo makineri tjera për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo paisjen shtëpiake që do të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 4.065 shpalljeve për mikrovalë dhe furra dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.

 
Në fillim