Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Koncar Të gjitha në Kosovë

Model Tjeter , 107

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Koncar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 15:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

160 EUR

11 Nën 22:39 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet FRIZI ne Prizren

140 EUR

09 Nën 15:59 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

PANELI - DE FROST

80 EUR Price Reduced

13 Gush 18:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini frigo

50 EUR

09 Korr 16:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Ore antike

70 EUR

20 Qer 09:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Friz 300 litrash me xhama

100 EUR

15 Qer 01:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Friz 300 litrsh me xhama

120 EUR

01 Qer 14:33 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigorifer-Friz❄️ 50€

50 EUR

31 Maj 19:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

frigorifer-friz ❄️ 50€

26 Maj 08:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

frigorifer-friz❄️ 40€

40 EUR

16 Maj 00:37 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigorifer dhe friz

65 EUR

04 Maj 19:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Friz 400 litrash pper markete etje

100 EUR

28 Mar 14:35 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shes

100 EUR

12 Mar 19:42 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shiten 3 Frizat

21 Shk 14:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

frigorifera gjitha llojet

150 EUR

25 Dhj 06:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet Frizi

70 EUR

12 Tet 13:31 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Frigorifer

80 EUR

20 Sht 00:36 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Friz per pije

550 EUR

08 Sht 22:21 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigorifer samsung

100 EUR

26 Korr 15:52 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Friz 310

120 EUR

24 Korr 18:47 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Friz 310

120 EUR

22 Korr 18:16 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frizi 310 ����

120 EUR

02 Korr 11:21 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet frigoriferi ne gjendje te rregull.

70 EUR

08 Jan 23:18 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Akullore

17 Dhj 03:49 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Teknik e bardh

22 Sht 02:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz 460 litra

90 EUR

20 Sht 01:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Frigorifer montus 177cm

90 EUR

11 Sht 19:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

frigoriferin

38 EUR

17 Gush 22:22 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shiten frigoriferat ne gjendhe te mir

100 EUR

30 Korr 14:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Friz ushqimi

100 EUR

06 Korr 17:50 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Friz akulloreve

19 Maj 10:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frizi 400litra

100 EUR

09 Maj 14:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Firgorifer

100 EUR

03 Maj 07:51 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigorifer

50 EUR Price Reduced

16 Pri 15:13 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

frigorifer

35 EUR

16 Pri 12:47 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

frigorifer

35 EUR

13 Pri 13:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

frigorifer

35 EUR

13 Pri 13:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

frigorifer

35 EUR

10 Pri 22:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet frigoriferi

40 EUR

01 Mar 22:35 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

frigorifer

30 EUR

16 Shk 22:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Makina per Akull

10 Shk 17:36 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Friz

500 EUR

08 Dhj 13:01 Frigoriferë dhe frizë  ·  Koncar  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Friz montus 4.50 me 2 m

1 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Koncar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione