Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Neo Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Neo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Shk 13:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Frigorifer

300 EUR

15 Dhj 17:59 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

shitet frigoriferi

140 EUR

01 Tet 10:51 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

BANAK

15 Sht 06:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet frizi

31 Gush 19:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigo+friz

65 EUR

21 Gush 00:32 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo Dhe friz

60 EUR

31 Korr 11:26 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Posa ardhun friz per vetur

55 EUR

30 Korr 00:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Bazeni i ti 305 76 fell

52 EUR

17 Korr 16:21 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Posa ardhun friza per vetur nga zvicra

55 EUR

14 Korr 10:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Friz per vetura

55 EUR

14 Korr 10:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini frigo

1 EUR

12 Korr 19:25 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Friz per vetur inze 4 shishe ka 1.5L dhe 6 limenka

50 EUR

11 Korr 22:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo

80 EUR

10 Korr 21:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini frigo

1 EUR

09 Korr 16:35 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Mesazher per kemb

30 EUR

24 Qer 06:55 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini friz me 4 fjoka minis 30 grad

100 EUR

10 Qer 18:04 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Frigorifera dhe friz

260 EUR

27 Pri 10:09 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini frigo

70 EUR

23 Mar 18:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini frigo

50 EUR

20 Jan 21:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Frigorifer i madh vetem 30 euro

35 EUR

12 Jan 22:52 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Ora druni 70cm me 60cm

40 EUR

02 Jan 11:49 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Frigo kuzhines

80 EUR

18 Dhj 18:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet frigoeiferi+friz 20 euro

20 EUR

23 Nën 09:47 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigorifer…

1 EUR

10 Nën 08:15 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frize

50 EUR

27 Tet 19:09 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo

60 EUR

23 Tet 15:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Komor 1.70/2.0m

1 600 EUR

22 Tet 12:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Frigorifer

35 EUR

20 Sht 00:42 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes frize

60 EUR

11 Sht 23:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigorifer mini

50 EUR

10 Sht 12:43 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo

70 EUR

07 Sht 21:36 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini frigo

70 EUR

29 Gush 04:18 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo

70 EUR

21 Gush 00:05 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigorifer

17 Korr 10:40 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigorifer

70 EUR

09 Maj 23:09 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Frigorifer

150 EUR

08 Maj 20:23 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Frigorifer

150 EUR

08 Maj 20:08 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Frigorifer

150 EUR

22 Pri 14:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

frigorifer

55 EUR

15 Jan 03:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Frigerifer

40 EUR

23 Dhj 09:22 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Friz

110 EUR

07 Dhj 14:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigorifer

60 EUR

05 Dhj 14:46 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Shitet Frigoriferi Neo (me ngrirje)

80 EUR

09 Nën 00:57 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigorifer

130 EUR

25 Tet 14:44 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Pjekje per pula

300 EUR

13 Tet 13:09 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Pjekj per pula

1 EUR

04 Tet 14:51 Frigoriferë dhe frizë  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Frigorifer NEO

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Neo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione