Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Obodin Të gjitha në Kosovë

AEG , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Obodin | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Jan 15:54 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigorifer-Friz i vogel 50€

50 EUR

17 Jan 14:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

frigorifer-Friz ECOLUX 50€

50 EUR

27 Dhj 10:17 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frigorifer-Friz ❄️❄️60€

60 EUR

21 Gush 19:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini frigo per pije

70 EUR

06 Gush 15:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo Dhe friz

80 EUR

29 Korr 17:43 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHES FRIZIN 410 L 90 EURO

90 EUR

25 Korr 10:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mini frigo per pije me 2 rafta

80 EUR

19 Korr 11:09 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

FRIZ 310l

135 EUR

03 Qer 13:42 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo per pie

150 EUR

27 Maj 10:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shesë friz për Akullore

130 EUR

26 Maj 00:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shesë frizz

130 EUR

26 Pri 22:12 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Vitrina

1 EUR

14 Pri 20:45 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo Dhe friz

50 EUR

14 Pri 18:39 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo per pie pepsi

130 EUR

12 Pri 20:21 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo Dhe friz

70 EUR

26 Mar 14:12 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Friz

900 EUR

10 Nën 20:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Friz

90 EUR

25 Gush 19:16 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

friz 310 litra

65 EUR

25 Gush 17:22 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

friz 310 litra

65 EUR

26 Korr 15:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Duboka

25 Korr 15:13 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Friz

80 EUR

22 Korr 11:04 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet frizi 310litrav����

120 EUR

13 Korr 16:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet frizi ne gjendje te rregullt

50 EUR

07 Qer 12:24 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Frigorifer

200 EUR

13 Maj 17:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

frigirifer

350 EUR

31 Mar 23:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

150 EUR

29 Mar 13:56 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Friz 310 L

20 Mar 20:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

FRIZ

100 EUR

02 Dhj 13:10 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz 210 litra

90 EUR

21 Nën 13:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Duboka

04 Nën 13:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Rafta frigorifer

15 Sht 00:26 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Frigorifer montus 177cm

90 EUR

12 Sht 11:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

shitet frigoriferi

280 EUR

05 Sht 12:31 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Seiten frizi

130 EUR

15 Gush 19:21 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz me ngrimje te thell 210 litra

80 EUR

15 Gush 19:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Friz (duboki) ne gjendje perfekte

150 EUR

13 Gush 13:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz 210 litra

80 EUR

19 Korr 15:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Friz 410 litra obodin

80 EUR

25 Qer 17:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

frigorifer I madh

550 EUR

27 Maj 11:33 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes

100 EUR

26 Maj 23:46 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz

150 EUR

07 Pri 16:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigorifer

50 EUR

28 Shk 12:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten frigoriferat

20 Jan 00:04 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz 410 litra obodin

90 EUR

18 Jan 13:45 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompresor per friz Obodin

20 EUR Price Reduced

15 Tet 21:05 Frigoriferë dhe frizë  ·  Obodin  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet makina Gorenje mekanike

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Obodin | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione