Ferizaj | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Alfa Term

90H , 15
Midea , 1
08 Tet 20:53 ,

Shporet

180 EUR

17 Pri 19:28 ,

Alfa

150 EURNë fillim