Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Alfa Term | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Alfa Term Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 22:03 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Shporet ALFA

150 EUR

29 Jan 21:16 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Rinor

200 EUR

12 Jan 16:30 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Shitet

5 EUR

08 Dhj 15:28 Furra dhe mikrovalë , Prizren

Shporeti Alfa

160 EUR

03 Dhj 06:43 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Alfa

300 EUR Price Reduced

15 Nën 12:50 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

shporet

115 EUR

10 Nën 10:55 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

shitet kamini

160 EUR

03 Nën 20:29 Furra dhe mikrovalë , Drenas

Shporet elektrik

160 EUR Price Reduced

22 Tet 17:56 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shporet

250 EUR

13 Tet 13:17 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

Shporet i Druve

280 EUR

11 Tet 23:56 Furra dhe mikrovalë , Klinë

Shporet

200 EUR

30 Sht 14:18 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shporet

250 EUR

18 Sht 20:31 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

shporet elektrik

200 EUR

16 Sht 14:40 Furra dhe mikrovalë , Drenas

Kamin

600 EUR

07 Sht 23:11 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Shporet per nxemje qendrore

350 EUR

23 Qer 01:17 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Kamin Alfa

50 EUR

15 Qer 09:15 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Kamin Alfa

150 EUR

08 Qer 15:16 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Shporet

100 EUR

05 Qer 23:31 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Kamini Alfa

160 EUR

21 Pri 11:25 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

shitet shporeti

115 EUR

06 Mar 20:31 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet ne shitje

350 EUR

20 Shk 17:51 Furra dhe mikrovalë , Fushë Kosovë

Shporet

100 EUR

05 Dhj 22:30 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Shporet

120 EUR

02 Dhj 17:14 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

Shitet kamini

100 EUR

10 Nën 18:33 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shes shporetin alfa

09 Nën 14:34 Furra dhe mikrovalë , Pejë

SHITET SHPORETI ALFA

120 EUR

05 Nën 10:04 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shes shporetin alfa

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Alfa Term Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione