Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Iskra Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Iskra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 10:16 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

urgent shes biznisin maqin per qokollada

1 EUR Price Reduced

28 Jan 14:32 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Toster per lokal

70 EUR

16 Dhj 13:22 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Furr per Pica

09 Nën 04:29 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Fast Food

1 EUR

31 Gush 10:14 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Kamin me furrë Prity

220 EUR

04 Korr 19:57 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Furr pizzav

700 EUR

16 Qer 13:30 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shporet

120 EUR Price Reduced

28 Maj 15:31 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet furra montuse wirpool

1 EUR

11 Maj 01:43 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet shporeti elektrik

120 EUR

14 Shk 18:37 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shporet

80 EUR

13 Dhj 09:09 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shporet alfa

320 EUR

06 Tet 23:31 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Viti

shporet

650 EUR

20 Sht 00:34 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet

200 EUR

21 Qer 20:29 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet

28 Maj 16:43 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet shporeti

250 EUR

16 Maj 16:46 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Agregat 5.5

250 EUR

14 Maj 21:49 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shiten te gjitha gjesendet e bakrit

10 Maj 00:00 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet

26 Pri 12:38 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes 3 coparadiator

50 EUR

30 Mar 12:00 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Stufa

250 EUR

21 Mar 17:02 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

shitwt apart kafes

230 EUR

09 Mar 06:57 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Nxemze me plin dhe rrym

80 EUR

12 Shk 16:20 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

SHPORET KUZHINE ME PLIN

1 200 EUR

08 Shk 15:49 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shporet Elektrik

40 EUR Price Reduced

08 Shk 01:17 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

SHPORET KUZHINE ME PLIN

1 200 EUR

21 Nën 16:57 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shes mikroval

20 EUR

16 Nën 11:19 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Furre montuse

80 EUR

26 Tet 00:56 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Stufë për shitje

40 EUR

04 Tet 17:24 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shporet i Rrymes.

11 Sht 09:44 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Furr per pula

01 Maj 21:13 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Skara

08 Pri 22:14 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

SKARE PER PULA DHE KINGJ

05 Pri 18:55 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Furrë per byrek

200 EUR

24 Shk 09:35 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Furr per pica

24 Shk 09:34 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Furr per edha

16 Shk 10:55 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Furr per pica

10 Shk 10:13 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shporet elektrik

120 EUR

17 Jan 18:23 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nxemje

60 EUR

03 Jan 10:15 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

shporet me druh

60 EUR

02 Nën 12:00 Furra dhe mikrovalë  ·  Iskra  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shiten kaminat

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Iskra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione