Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gorenje Të gjitha në Kosovë

AEG , 1
AWZ 460 , 1
Gorenje , 932
Model Tjeter , 735
PS , 27
WA , 470
WA , 38

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Shk 19:23 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

Maqin teshav

65 EUR

20 Shk 18:50 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

BLEJM LAVATRIQE 044 481 885

44 481 885 EUR

20 Shk 13:55 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Makine larese dhe tharese

400 EUR

18 Shk 14:25 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

rrobalarse gorenje

80 EUR Price Reduced

18 Shk 10:39 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Prizren

Gorenje mekanike

90 EUR

18 Shk 10:16 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet lavatriqja 7kg

110 EUR

17 Shk 02:27 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Mitrovicë

Shes Lavatriqe Gorenje 6,5kg

100 EUR

15 Shk 23:39 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Ferizaj

Lavatriqe gorenje

70 EUR

15 Shk 19:34 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Mitrovicë

Gorenje 6,5kg A+++

99 EUR

13 Shk 03:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Lipjan

Dh lavatriqe gorenje Beko 044481885

123 EUR

08 Shk 23:23 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Lavatriqe

75 EUR

07 Shk 10:54 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Ferizaj

Lavatriqe gorenje

70 EUR

06 Shk 11:38 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Mitrovicë

Gorenje 6,5 kg

100 EUR

05 Shk 15:21 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Shitet

120 EUR

05 Shk 13:51 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Shitet

120 EUR

04 Shk 08:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjakovë

Makina per tharjen e rrobave

100 EUR

04 Shk 08:44 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjakovë

Shitet rrobalarsja

110 EUR

02 Shk 14:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Mitrovicë

Lavatriqe Gorenje

120 EUR

31 Jan 11:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

Lavatriqe Gorenje 125€

125 EUR

31 Jan 11:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

Lavatriqe Gorenje 7KG 125€

125 EUR

29 Jan 11:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

Shitet maqin

110 EUR

27 Jan 13:23 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lavatriqe me çmime te lira

120 EUR

27 Jan 13:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

maqin e larjes

1 234 EUR

27 Jan 13:17 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

maqin e larjes

1 234 EUR

27 Jan 13:14 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

maqin e larjes

1 234 EUR

27 Jan 13:03 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

maqin e larjes

1 234 EUR

27 Jan 12:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

maqin e larjes

1 234 EUR

27 Jan 11:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Maqin e Larjes

27 Jan 09:52 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Lipjan

lavatriqe

100 EUR

27 Jan 09:11 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Pejë

Lavatriqe

100 EUR

25 Jan 15:38 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

GORENJE 6.5KG 1000RPM

130 EUR

22 Jan 00:07 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Rrobalarese

40 EUR Price Reduced

21 Jan 23:34 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Lavatriqe

30 EUR

21 Jan 23:25 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Fushë Kosovë

Shitet Maqina Gorenje

60 EUR

21 Jan 19:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Drenas

Lavatriqe

50 EUR

21 Jan 13:15 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Ferizaj

Lavatriqe Gorenje

90 EUR

20 Jan 04:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shes lavatriqen gorenje

60 EUR

17 Jan 15:44 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Shtime

gorenje lavatriqe

90 EUR

17 Jan 00:54 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shitet

1 EUR

16 Jan 22:59 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Lipjan

shitet lavatriqe Gorenje

115 EUR

16 Jan 10:54 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

GORENJE 7KG 800RPM

130 EUR

16 Jan 09:52 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Lavatriqe Gorenje

85 EUR

15 Jan 04:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lavatriqe gorenje

70 EUR

14 Jan 17:06 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shes Lavatriqen Gorenje

125 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione