Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Lavatriçe dhe Makinë tharëse në shitje | MerrJep.com Shpalljet

AEG , 1
Whirlpool , 124
Beko , 1
Candy , 56
Gorenje , 1963
Bosch , 382
Indesit , 48
Gorenje , 2
Samsung , 213
Beko , 916
LG , 56

Eksploroni gamën tonë të gjerë të lavatriçeve dhe makinave tharëse të teknikës së bardhë nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Gjeni lavatriçe dhe makina tharëse të reja dhe të përdorura nga brendet më të njohura si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko, Whirpool dhe marka tjera të brendeve botërore të teknikës së bardhë.

Today 06:58 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Lavatriqe gorenje

80 EUR

Yesterday 23:45 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Drenas

Bojler per gota larëse

90 EUR

Yesterday 20:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Pejë

+38343707850

100 EUR

Yesterday 18:30 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Maqin e Teshave

120 EUR Price Reduced

Yesterday 18:11 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Gorenje

30 EUR

Yesterday 14:21 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

BLEJM LAVATRIQE 044 481 885

44 481 885 EUR

Yesterday 07:30 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Miele

02 Shk 15:34 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Gorenje

120 EUR

02 Shk 10:00 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Shiten 3 makina larese

300 EUR

02 Shk 08:49 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Pejë

RROBALARESE PER HOTELE

150 EUR

01 Shk 22:04 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe beko

75 EUR

01 Shk 21:21 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Lavatriqe Candy 8kg

120 EUR

01 Shk 13:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

LAVATRIQE BEKO

90 EUR

01 Shk 11:14 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

lavatriqe BEKO��

90 EUR

31 Jan 21:25 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Makin rroba larse

70 EUR

Lavatriçe dhe tharëse të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni lavatriçe dhe makina tharëse të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur lavatriçe dhe makina tharëse me çmimet më të volitshme në treg.


Markat më të njohura të lavatriçeve dhe tharësesve në MerrJep.com


Markat më të njohura të teknikës së bardhë për lavatriçe dhe makina tharëse në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për shitjen dhe blerjen e lavatriçeve dhe makinave tharëse të reja dhe të përdorura dhe gjej markat më të njohura të teknikës së bardhë si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko, Whirpool dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore nga teknika e bardhë.


Gjeni lavatriçe dhe makina tharëse në MerrJep


Lavatriçe


Kërko shpallje për lavatriçe të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për lavatriçe për shtëpinë tuaj nga markat dhe modelet më të njohura si Gorenje, Samsung, Bosch,, Siemens, Hugo për peshë nga 7, 8, 10, 12 deri në 15 kg.


Makina tharëse


Përzgjedhje e madhe e makinave tharëse të reja dhe të përdorura të markave Miele, Bosch, Siemens, AEG, për peshë nga 7, 8, 15 kg dhe shumë paisje tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Filtorni shpalljet dhe gjeni makinën tharëse apo lavatriçen që ju duhet për shtëpinë tuaj me ofertat më


Nëse keni lavatriçe apo makina tharëse për të shitur MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo paisjen shtëpiake që do të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 3.695 shpalljeve për lavatriçe dhe makina tharëse pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.


Pjesë këmbimi për lavatriçe dhe makina tharëse


Kërko pjesë rezervë të reja dhe të përdorura për lavatriçe dhe makina tharëse për motorr dhe lavatriçe në MerrJep.com. Gjej dyer për lavatriçe, kazana, pllaka, rrjeta dhe servisim dhe instalime të ndryshme për të gjitha llojet e makinave tharëse dhe lavatriçeve të të gjitha markave në MerrJep.com.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information