Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavatriçe dhe Makinë tharëse në shitje | MerrJep.com Shpalljet

AEG , 1
Beko , 1
Whirlpool , 140
Beko , 1
Candy , 67
Gorenje , 2096
Bosch , 445
Indesit , 51
Gorenje , 2
Samsung , 232
Beko , 1043
LG , 63

Eksploroni gamën tonë të gjerë të lavatriçeve dhe makinave tharëse të teknikës së bardhë nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Gjeni lavatriçe dhe makina tharëse të reja dhe të përdorura nga brendet më të njohura si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko, Whirpool dhe marka tjera të brendeve botërore të teknikës së bardhë.

Dje 22:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjakovë

AEG 6KG

90 EUR Price Reduced

Dje 20:55 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Beko rrobalarse 6KG A+

100 EUR

Dje 18:23 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Lavatriqe midea 5 kg

70 EUR

Dje 13:20 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Lavatriqe Enlarse

155 EUR

Dje 11:03 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Miele model i ri

480 EUR

Dje 08:40 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

BLEJM LAVATRIQE 044 481 885

44 481 885 EUR

Dje 07:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjakovë

Makin

Dje 07:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe

80 EUR

Dje 07:40 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Shitet lavatriqja 7kg

110 EUR

Dje 07:39 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Shitet beko

50 EUR

Dje 07:37 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Gorenje tharse

70 EUR

Dje 07:34 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Shitet lavatriqja beko

50 EUR

26 Sht 19:08 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

PLLAKA. MODULA PER SHUM LLOJE

123 EUR

26 Sht 12:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Shitet maqin e perdorur

100 EUR

26 Sht 08:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Lavatriqe Gorenje 7KG 800rpm

130 EUR

26 Sht 08:55 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Lavatriqe Beko 6KG 800rpm

100 EUR

25 Sht 13:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Dy lavatriqe bosh 044481885

123 EUR

24 Sht 22:30 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prizren

Lavatriqe

35 EUR

24 Sht 20:55 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjakovë

Rrobalarese

150 EUR Price Reduced

24 Sht 20:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Rrobalarese

170 EUR

23 Sht 16:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatrice siemens

100 EUR

Lavatriçe dhe tharëse të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni lavatriçe dhe makina tharëse të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur lavatriçe dhe makina tharëse me çmimet më të volitshme në treg.


Markat më të njohura të lavatriçeve dhe tharësesve në MerrJep.com


Markat më të njohura të teknikës së bardhë për lavatriçe dhe makina tharëse në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për shitjen dhe blerjen e lavatriçeve dhe makinave tharëse të reja dhe të përdorura dhe gjej markat më të njohura të teknikës së bardhë si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko, Whirpool dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore nga teknika e bardhë.


Gjeni lavatriçe dhe makina tharëse në MerrJep


Lavatriçe


Kërko shpallje për lavatriçe të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për lavatriçe për shtëpinë tuaj nga markat dhe modelet më të njohura si Gorenje, Samsung, Bosch,, Siemens, Hugo për peshë nga 7, 8, 10, 12 deri në 15 kg.


Makina tharëse


Përzgjedhje e madhe e makinave tharëse të reja dhe të përdorura të markave Miele, Bosch, Siemens, AEG, për peshë nga 7, 8, 15 kg dhe shumë paisje tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Filtorni shpalljet dhe gjeni makinën tharëse apo lavatriçen që ju duhet për shtëpinë tuaj me ofertat më


Nëse keni lavatriçe apo makina tharëse për të shitur MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo paisjen shtëpiake që do të shisni dhe vendosni shpalljen tuaj në mesin e 3.695 shpalljeve për lavatriçe dhe makina tharëse pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.


Pjesë këmbimi për lavatriçe dhe makina tharëse


Kërko pjesë rezervë të reja dhe të përdorura për lavatriçe dhe makina tharëse për motorr dhe lavatriçe në MerrJep.com. Gjej dyer për lavatriçe, kazana, pllaka, rrjeta dhe servisim dhe instalime të ndryshme për të gjitha llojet e makinave tharëse dhe lavatriçeve të të gjitha markave në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione