Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Indesit Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Indesit | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Shk 14:30 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Gjilan

Maqina per tharjen e rrobave INDESIT

200 EUR

19 Dhj 10:22 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Gjakovë

Rrobalarese

110 EUR Price Reduced

28 Nën 19:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Fushë Kosovë

Lavatriqe Indesit

65 EUR

18 Nën 15:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Fushë Kosovë

Lavatriqe

100 EUR

18 Nën 14:50 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Fushë Kosovë

Lavatriçe

100 EUR

26 Gush 20:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Malishevë

Lavatriçe

80 EUR

07 Jan 14:12 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prishtinë

Indesit

120 EUR

24 Nën 20:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Gjakovë

Shitet - Lavatriqe

120 EUR

30 Korr 22:55 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Shtime

Shitet makina teshav gorenje

200 EUR

27 Qer 12:03 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Gjilan

shitet kompresori 25 l

100 EUR

06 Pri 13:55 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prishtinë

lavatriqe

20 EUR Price Reduced

30 Nën 13:38 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Ferizaj

Lavatriçe

100 EUR

22 Mar 10:32 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prizren

Maqinalarese

80 EUR

14 Mar 19:14 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Drenas

Bojler

70 EUR

13 Shk 18:44 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prizren

Hekur per hekurosje MIELE

17 Dhj 01:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Ferizaj

Bojler 60 litra

40 EUR

22 Tet 22:52 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Gjilan

Shitet bllomberg

100 EUR

09 Gush 12:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prizren

Punon shum mir

1 EUR

08 Gush 19:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prizren

shitet

120 EUR

08 Gush 18:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prizren

shitet

120 EUR

27 Korr 09:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Mitrovicë

Shitet

70 EUR

27 Pri 09:58 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Drenas

Shitet lavatriqja

1 EUR

21 Pri 15:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Drenas

Shitet

1 EUR

08 Mar 22:28 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Ferizaj

shitet maqin indesit 8 kg orej germanis

100 EUR

05 Shk 18:39 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prizren

Aparata per Cafe

16 Jan 21:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Mitrovicë

makinlarse

16 Dhj 21:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prishtinë

Lavatriqe hower

90 EUR

04 Dhj 13:06 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prishtinë

Lavatriqe nga gjermania bauchnekt

125 EUR

04 Dhj 13:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Prishtinë

Lavatriqe 7 kg A+

135 EUR

29 Nën 18:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Viti

Perforcus i rrymes

50 EUR

06 Pri 22:44 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Mitrovicë

makin e teshave

12 Mar 19:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Gjilan

shitet lavatriqja qmiqmi 90

90 EUR

05 Jan 16:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Kastriot

Shitet maqina indesit

100 EUR

19 Nën 16:27 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Vushtrri

Maqin per tharjen e rrobave

130 EUR

15 Tet 07:38 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Ferizaj

INDESIT 7kg

160 EUR

25 Shk 14:59 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Miele  ·  Gjilan

Maqin tharese

17 Dhj 13:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjetër  ·  Skenderaj

Maqin larse rrobash dhe terse

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Indesit | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione