Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Whirlpool Të gjitha në Kosovë

AWZ 460 , 26
Model Tjeter , 119

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Whirlpool | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 02:07 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet maqina per larje

50 EUR

03 Mar 16:20 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  AWZ 460  ·  Pejë

SHITET LAVATRIQJA NE GJENDJE TE MIRE

50 EUR

28 Shk 08:30 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lavatriqe whirpool 5.5 KG

130 EUR

03 Jan 13:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Mile

70 EUR

23 Sht 15:17 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet

150 EUR

21 Gush 21:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  AWZ 460  ·  Fushë Kosovë

Maqin larse

190 EUR

12 Gush 04:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Tharse e teshave

50 EUR

08 Korr 16:33 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

rrobalarese

50 EUR

02 Qer 21:08 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Rrobalarse

100 EUR

01 Mar 17:20 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

teknik e bardhe

1 EUR

24 Shk 21:14 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

lavatriqe bauknech 7Kg 1200rr A+++

130 EUR

15 Shk 00:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet

60 EUR

13 Shk 09:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

teknik e bardh ne shitje + servisim

1 EUR

11 Shk 08:15 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet

60 EUR

05 Shk 20:43 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

servisim dhe shitje

1 EUR

27 Jan 06:33 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Teknik e bardh

1 EUR

21 Tet 10:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lavatriqe

75 EUR

24 Qer 13:33 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet

14 Qer 16:11 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

lavatriqe inverter

10 EUR

31 Mar 23:51 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Lavatriqe

90 EUR

21 Mar 19:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet lavatriqja

100 EUR

21 Mar 04:58 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Lavatriqe e re

130 EUR

03 Shk 13:11 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  AWZ 460  ·  Ferizaj

Maqin larse dhe tharse

1 EUR

07 Dhj 14:38 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lavatriq tharse

95 EUR

02 Dhj 00:41 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Hekura me valak cilinder

30 Nën 12:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Makina te rrymes

06 Tet 18:40 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lavatriqe Whirpool 5KG

110 EUR

06 Tet 18:40 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lavatriqe Whirpool 6KG

180 EUR

11 Sht 00:11 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

rrobalarse

25 EUR

11 Gush 16:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Rrobalarse dhe Friz

150 EUR

03 Korr 19:02 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Lavatriqe Whirpool

130 EUR

09 Pri 07:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Makin Per tharjen e rrobave

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Whirlpool | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione