Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Neo Të gjitha në Kosovë

AUX , 1
Model Tjeter , 110
Noron , 33

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Neo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Gjakovë

Radiator

02 Shk 21:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shporet me rrym

100 EUR

27 Dhj 20:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Mitrovicë

grijalica

30 EUR

24 Dhj 18:00 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Prizren

Ngrohes elektrik

30 EUR

08 Dhj 08:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Kembyes te nxehtsis

08 Dhj 08:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Fushë Kosovë

Klima

01 Dhj 09:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Gjilan

Klimë

70 EUR

14 Nën 17:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Vushtrri

Nxemse

60 EUR

23 Tet 06:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

radiator me vaj

30 EUR

03 Tet 05:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Mitrovicë

Shitet Kamini po thuajse i ri

100 EUR

12 Sht 13:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Gjilan

Kallda me pelet 24kw

350 EUR

15 Korr 10:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Mitrovicë

Shitet klima e re pa perdor

17 Qer 16:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

shitet bojleri

90 EUR

15 Qer 22:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shiten radiatorat ne gjendje te mir

55 EUR

12 Maj 21:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET URGJENT: Kalldaja 35kw

250 EUR

09 Shk 13:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet stufa

120 EUR

19 Jan 21:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Nxemje

80 EUR

25 Dhj 23:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nxemse

20 EUR

28 Nën 19:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shite nxemja

15 EUR

20 Nën 15:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Klima Neo

99 EUR

21 Sht 13:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Nxemse

150 EUR

31 Gush 23:13 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

KLIM 12 NGJENDJE PERFEKTE

190 EUR

10 Gush 20:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shiten

300 EUR

06 Gush 23:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes Klimen

200 EUR

25 Korr 15:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Prishtinë

Klime me uje

60 EUR

21 Korr 14:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Klime 12 Neo

180 EUR

18 Korr 00:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Ftofese me uje

60 EUR

05 Korr 09:02 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Ftofese me uje

60 EUR

04 Korr 11:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet ftofese me uje

60 EUR

09 Mar 06:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Nxemze me plin dhe rrym

80 EUR

20 Shk 17:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Nxemze me plin dhe rrym

80 EUR

16 Shk 15:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Nxemze me plin dhe rrym

80 EUR

12 Shk 10:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

klim

80 EUR

09 Shk 16:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Klim

120 EUR

03 Shk 14:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Nxemze me plin dhe rrym

80 EUR

15 Jan 03:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Radiator

30 EUR

15 Jan 03:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Plin per nxemje

80 EUR

09 Dhj 23:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kalirofer

03 Dhj 09:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kamina prity

100 EUR

04 Nën 13:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Gjakovë

Shes kalldaja

02 Nën 16:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Pejë

Nxemje

21 Tet 16:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shitet kalldaja me dru per nxemje termike.

26 Sht 08:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Gjilan

Nxemje

19 Sht 16:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Noron  ·  Ferizaj

Maqina akulli me defekte

140 EUR

21 Korr 19:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Klim

07 Korr 23:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet klima per banes apo shtepi

190 EUR

07 Korr 23:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

shitet klima per shtepi

190 EUR

29 Qer 17:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Klim per ftohje

100 EUR

27 Qer 21:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

2 Kamina per pelet + Termo

700 EUR

26 Qer 15:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Klim per ftohje

129 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Neo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione