Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.


Today 00:18 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Gjyaum alfa

140 EUR

Yesterday 22:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klimë VIVAX

150 EUR

Yesterday 22:11 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet ALFA 90

370 EUR

Online
Yesterday 21:37 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shitet elind 2 ne super gjendje

120 EUR

Yesterday 21:32 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet kalloriferi

80 EUR

Yesterday 19:19 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

shporeta

160 EUR

Yesterday 19:10 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Bojler 200 litra

Yesterday 19:08 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Bojler i ri 200 litra

530 EUR

Yesterday 16:31 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin me çynga

70 EUR

Yesterday 15:28 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Pomp termike

1 950 EUR

Online
Yesterday 15:16 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje me tulla 4.5

130 EUR

Yesterday 13:10 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet

Yesterday 13:07 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet

Yesterday 12:57 Ngrohës dhe Klima , Pejë

She's kalldajen

80 EUR Price Reduced

Yesterday 11:43 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

U SHIT KAMININ

100 EUR

Yesterday 10:22 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shes shporetin Alfa 70

150 EUR Price Reduced

Yesterday 10:02 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Ngrohese ( Nxemje)

25 EUR Price Reduced

Yesterday 09:56 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

TERMO ELIND 2.5

90 EUR Price Reduced

Yesterday 09:56 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje me tulla 4.5

130 EUR

Yesterday 09:47 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje 4.5

130 EUR

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information