Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.

Sot 22:34 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SMART WIFI TERMOSTAT

Sot 21:57 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

ngrohje me tulla

100 EUR

Sot 20:59 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemje ecg

45 EUR

Sot 20:54 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet me super ofert Gjysem Alfa

300 EUR

Sot 20:48 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator nxemje

Sot 20:44 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

Sot 20:44 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator nxemje

Sot 20:44 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

Sot 19:36 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemsja Trion

45 EUR

Sot 17:44 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

kalldaj me pelet 24kw

900 EUR

Sot 17:44 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

breneri i peletit burnit

450 EUR

Sot 17:44 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

kalldaja e nxemjes me pelet 30kw

1 700 EUR

Sot 17:43 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

kalldaj me pelet per nxemje 25kw

800 EUR

Sot 17:41 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Bojler gorenje 80L

45 EUR

Sot 13:27 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin

100 EUR

Sot 09:08 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

frigo klima

Sot 09:01 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

AUTO KLIMA

Dje 21:52 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Klima Aux 24

300 EUR

Dje 15:57 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shes Shporetin

400 EUR

Dje 15:42 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KLIMA ENG

Dje 15:00 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Kalldaja 50kw me Pelet

1 150 EUR

Dje 14:57 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten 2 nxemse për termo elind

35 EUR

Dje 14:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima Alaska

220 EUR

Dje 13:13 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet FERROLI 24Kw ngrohje

1 500 EUR

Dje 09:06 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SMART SINUSOID 600 Watt/1000 Watt/2000 Watt

210 EUR

Dje 09:05 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 750 I RI N PAKET Me Qmim te Mire

290 EUR

Dje 08:57 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Klima

140 EUR

Dje 08:57 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima te ndryshme

Dje 08:50 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Kembyes te nxehtsis

900 EUR Price Reduced

Dje 08:49 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Klima montuse

140 EUR

Dje 08:48 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Klim inverter

Dje 08:48 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Klima kanalore

Dje 08:47 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Klima

Dje 08:46 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KLIMA inverter

Dje 06:13 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Montojm klima

60 EUR

28 Maj 22:47 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kalldaja

1 650 EUR

28 Maj 22:35 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet shporeti i Smedereves

170 EUR

28 Maj 22:02 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet ALFA 27KW per nxemje qendrore

760 EUR

28 Maj 19:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Vailant 6 kw deri 28kw

1 EUR

28 Maj 18:42 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Nxemje Gorenje

50 EUR

28 Maj 18:30 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Montojm klima

50 EUR

28 Maj 18:17 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin peletit 25kw

28 Maj 18:00 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Ene ekspanduese per ngrohje qendrore

50 EUR Price Reduced

28 Maj 17:50 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo 3.5 kW

150 EUR

28 Maj 17:41 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shporet ALFA per nxemje qendrore me dru/qymyr

750 EUR

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione