Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Boca | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 11
Termo , 3
Neo , 2
LG , 2
Vivax , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Boca,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Boca Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:01 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kalda per ngrohje komlet

1 400 EUR

16 Shk 07:52 Ngrohës dhe Klima , Pejë

250€

250 EUR Price Reduced

30 Nën 13:14 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Nxemje me plin edhe me rrym

80 EUR

05 Sht 23:52 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet nxemja me plin

50 EUR

04 Mar 17:03 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Alfa Plam 27 kW

500 EUR

04 Nën 05:01 Ngrohës dhe Klima , Kaçanik

Kalldaj me Pelet

800 EUR

24 Tet 23:56 Ngrohës dhe Klima , Kastriot

Nxemse plini me dy boca full

55 EUR Price Reduced

02 Tet 21:33 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Plina per nxemje

70 EUR

26 Mar 16:15 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Boce plini

45 EUR

15 Shk 20:44 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet nxemja me plin

35 EUR

31 Tet 09:03 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Boc per nxemje qendrore

20 EUR

25 Tet 08:58 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet Boca e Plinit

25 EUR

19 Tet 17:30 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Boc e PLINIT

19 Tet 14:50 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet Boca e plinit

30 EUR

05 Tet 23:37 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet BOCA e PLINIT

35 EUR Price Reduced

07 Sht 12:19 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Alfa plam

550 EUR

30 Dhj 12:37 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

shes

70 EUR

08 Gush 20:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

susler

30 EUR Price Reduced

21 Jan 18:42 Ngrohës dhe Klima , Prizren

susler

80 EUR

09 Dhj 12:06 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet

80 EUR

11 Nën 21:32 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Boce plini

15 EUR

18 Tet 17:51 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Bocë plini

40 EUR

18 Tet 14:49 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Ventilator dhe boca

21 Sht 08:45 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Kalda 40 Kilovat 40 KW)

600 EUR

16 Pri 22:15 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Boc plini

50 EUR

08 Korr 13:41 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Shitet nxemsja komplet me pline

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Boca | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

boca boca Boca Boca Boca Boca boca Boca Boca BoCa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione