Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kaldaja me pelet - Ngrohës dhe Klima Të gjitha në Kosovë

Alfa Plam , 27
Termo , 5
LG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kaldaja me pelet , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kaldaja me pelet Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 23:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kalda me pelet - 30kw

700 EUR Price Reduced

20 Maj 17:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Kaldaj me pelet

349 EUR Price Reduced

13 Maj 14:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kaldaja me Pelet Biodom 34

850 EUR

17 Pri 11:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Centrometal  ·  Fushë Kosovë

Shitet Kalda me Pelet

1 280 EUR

15 Jan 05:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Centrometal  ·  Prishtinë

Centrometal Kalldaje me Pelet

3 000 EUR Price Reduced

07 Dhj 10:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Kalda me pelet

500 EUR

27 Nën 06:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Centrometal  ·  Prishtinë

Kaldaja

1 300 EUR

25 Nën 23:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kaldaje me pelet 45kw

1 950 EUR

17 Nën 10:04 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  ABC  ·  Gjakovë

Shitet Kaldaja me Pelet

450 EUR

07 Nën 09:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Klinë

Kamin-kaldaj me pelet 25 kw

395 EUR

26 Tet 00:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet kaldaja

1 EUR

14 Tet 23:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Kallda per pelet 30kw

1 400 EUR

12 Tet 11:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Urgjent Urgjent Cmimi me marveshje !

1 EUR Price Reduced

11 Tet 18:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kalda me Pelet

1 500 EUR

11 Tet 07:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nnxemjeh me pelet

2 340 EUR

05 Tet 08:38 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kalda me Pelet Orion 45KW

945 EUR

17 Sht 17:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kalda me pelet

1 100 EUR

06 Sht 09:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  ABC  ·  Gjilan

Kaldaje per ngrohje qendrore

850 EUR

28 Gush 01:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kalda me pelet 50kW

700 EUR Price Reduced

08 Gush 21:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet kaldaja

05 Gush 22:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Kalldaj me pelet

1 000 EUR

27 Korr 15:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Ferizaj

INVERTOR SINUSOID PER NXEMJE QENDRORE ME PELET

270 EUR

19 Pri 08:23 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Therandë

shitwt kaldaja me pelet 32kw

1 600 EUR

24 Shk 05:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Kalda Kaldaja 45 KW me Pelet

537 EUR

15 Shk 19:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kalda Pelet

550 EUR

09 Jan 23:41 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Kalda me Pelet 35kw

1 300 EUR

04 Dhj 14:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Gorenje  ·  Prizren

Kaldaja

900 EUR Price Reduced

09 Nën 18:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kaldaja, nxemese, pelet

1 550 EUR

30 Tet 20:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  ABC  ·  Drenas

shitet peleti dhe kaldaja

1 EUR

21 Tet 01:09 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet kaldaja

600 EUR

14 Tet 22:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  ABC  ·  Rahovec

Kaldaj me pelet 35KW

1 500 EUR

08 Tet 20:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  ABC  ·  Prishtinë

Shitet kaldaja ABC 60 kw ne gjendje perfekte

1 300 EUR

04 Tet 15:22 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Kaldaj

1 100 EUR

01 Tet 15:05 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet

1 500 EUR

27 Sht 23:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Kaldaj per nxemje qendrore

1 000 EUR

22 Sht 22:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet Kalda me pelet

850 EUR

15 Sht 14:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kalda me pelet

1 500 EUR

04 Sht 18:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Centrometal  ·  Ferizaj

Shitet Kaldaja me Pelet

1 500 EUR

31 Gush 09:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  MBS  ·  Prishtinë

SHITET KALDA ME PELET

06 Qer 11:00 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Kalda me pelet 35 Kw

1 100 EUR

08 Maj 22:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Kaldaja Alfa Plam 15 KW KOMBO

650 EUR

27 Pri 13:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Centrometal  ·  Gjilan

Kaldaja Eko-ckP 35kw

1 450 EUR

27 Pri 12:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet kaldaja Eko-CKP 35 kw

1 450 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kaldaja me pelet | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione