Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shporet - Ngrohës dhe Klima Të gjitha në Kosovë

Alfa Plam , 510
Termo , 46
LG , 7
Panasonic , 5
Neo , 3
Tesy , 3
Vivax , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shporet , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shporet Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Gorenje  ·  Vushtrri

Shporet /kamin

250 EUR

22 Qer 04:22 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

150 EUR

21 Qer 05:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

200 EUR

19 Qer 08:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shporet

18 Qer 09:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

680 EUR

16 Qer 07:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

Shporet alfa 90

340 EUR

16 Qer 07:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  70 Termo  ·  Gjilan

Shporet Alfa 70

280 EUR

16 Qer 07:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Smederevo  ·  Gjilan

Shes shporetin e Smedereves

200 EUR

16 Qer 07:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shporet gjysem alfa

180 EUR

16 Qer 07:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Smederevo  ·  Gjilan

Shes shporetin e Smedereves

180 EUR

16 Qer 07:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

Shporet alfa 90

340 EUR

16 Qer 07:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  70 Termo  ·  Gjilan

Shporet Alfa70

330 EUR

16 Qer 07:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

Shporet alfa 90

320 EUR

16 Qer 07:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shporet

180 EUR

16 Qer 07:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

Shporet alfa 90

340 EUR

16 Qer 07:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Smederevo  ·  Gjilan

Shes shporetin e Smedereves

180 EUR

16 Qer 07:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shporet Alfa 55

180 EUR

16 Qer 07:23 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

Shporet alfa 90

320 EUR

16 Qer 07:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shporet

180 EUR

15 Qer 23:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

U SHIT

340 EUR

12 Qer 18:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

SHPORET ALFA PLAM 21KW

850 EUR

12 Qer 17:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

U SHIT

300 EUR

09 Qer 18:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  70 Termo  ·  Ferizaj

VALFRIGO I RI 500 W FULL AUTAMATIK

75 EUR Price Reduced

02 Qer 22:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet shporeti

02 Qer 18:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  70 Termo  ·  Ferizaj

Tripp Lite 3600 Watt SI RI

900 EUR

28 Maj 12:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shporet per dru

100 EUR

27 Maj 05:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shporet i druve

110 EUR

18 Maj 16:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Shporet i nxemjes

500 EUR

13 Maj 20:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

U SHIT

370 EUR

13 Maj 16:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shporet per ngrohje qendrore SENKO Premium 35kW

1 000 EUR

11 Maj 22:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

180 EUR

09 Maj 17:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

150 EUR

08 Maj 02:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

270 EUR

03 Maj 09:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

150 EUR

25 Pri 23:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shporet

24 Pri 17:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

600 EUR

24 Pri 01:34 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

U SHIT

350 EUR

20 Pri 13:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

U SHIT

270 EUR

19 Pri 18:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shporet i druve Callorex

350 EUR

18 Pri 11:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  MBS  ·  Gjilan

U SHIT

270 EUR

17 Pri 04:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Gjilan

U SHIT

340 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shporet | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione