Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dele | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Të tjera , 150
Qen , 93
Shpendë , 11
Mace , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dele,kategori Kafshë shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dele Të gjitha | Kafshë shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:44 Qen , Prishtinë

Rottweiler femen

22 Mar 18:21 Qen , Viti

Shitet ose ndrrohet kangali

1 EUR

13 Mar 18:33 Qen , Gjilan

Zagar 1 2 3 4 5 6 7 8

13 Mar 15:55 Të tjera , Vushtrri

Shiten

08 Mar 23:38 Të tjera , Dardanë

Shiten Delet

180 EUR

02 Mar 10:56 Shpendë , Ferizaj

Shiten gusat

15 Shk 13:06 Qen , Prishtinë

Rottweiler Femen

01 Shk 15:10 Të tjera , Besianë

Dele

25 Jan 02:33 Qen , Gjakovë

Shitet kudra

1 EUR

14 Jan 17:27 Të tjera , Besianë

Dele

31 Dhj 11:31 Të tjera , Ferizaj

Dele

02 Nën 10:16 Qen , Lipjan

Rottweiler Femen

29 Sht 00:09 Qen , Lipjan

Rottweiler Femen

23 Sht 10:18 Qen , Prishtinë

Rottweiler

22 Sht 22:50 Të tjera , Drenas

Kemi Kingja dele nshitje

09 Sht 14:38 Mace , Prizren

Dele skoceze blu

200 EUR

04 Sht 18:45 Të tjera , Pejë

Dele

600 EUR

25 Gush 00:34 Qen , Prishtinë

Rottweiler Femen

18 Korr 23:48 Të tjera , Malishevë

Dele- kingja

27 Qer 08:33 Qen , Burim

1234

1 EUR

27 Qer 01:25 Mace , Fushë Kosovë

Dele skoceze blu

200 EUR

23 Qer 20:57 Të tjera , Therandë

Dele

10 Qer 19:55 Shpendë , Prishtinë

Ventiltor 220v

25 EUR

31 Maj 02:26 Të tjera , Drenas

DELE Kurbana.

24 Maj 18:15 Të tjera , Vushtrri

Shiten 230 krer dele

22 Maj 14:29 Të tjera , Lipjan

Shes 35 copa dele 3 desh

05 Maj 04:52 Qen , Prishtinë

Belg

1 EUR

31 Mar 23:58 Të tjera , Deçan

Shiten delet me kingja

28 Mar 17:15 Të tjera , Deçan

Dele

22 Mar 12:31 Të tjera , Gjilan

Dile

5 000 EUR

11 Mar 19:02 Të tjera , Prizren

Shiten 17 dele shterpa

100 EUR

05 Mar 17:10 Të tjera , Vushtrri

Dele,dhe

130 EUR

30 Jan 23:30 Shpendë , Besianë

Qura Qurana

30 EUR

16 Jan 04:31 Të tjera , Gjakovë

Dhit alpine

18 Dhj 16:12 Të tjera , Pejë

dele

400 EUR

12 Dhj 03:49 Të tjera , Malishevë

Shes Dashin balushan

02 Dhj 13:08 Të tjera , Besianë

Dele

8 EUR

14 Tet 14:35 Të tjera , Viti

pleh i lopeve

1 EUR

18 Sht 09:59 Qen , Prishtinë

Rottweiler puppys

13 Gush 16:21 Të tjera , Pejë

SHITEN DELET !!

29 Korr 14:16 Të tjera , Besianë

Dele Qingja

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dele | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Dele dele dele Delet delet Dele Dele Dele Delet delet

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione