Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ndrroj - Kafshë shtëpiake Të gjitha në Kosovë

Qen , 714
Shpendë , 134
Të tjera , 89
Mace , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrroj , kategori Kafshë shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrroj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Maj 14:54 Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

22 Maj 05:00 Qen  ·  Gjakovë

Vullkudave

22 Maj 00:10 Qen  ·  Gjakovë

Kuder Vullkudave

14 Maj 08:42 Shpendë  ·  Besianë

Shes ndrroj zogj shota

12 Maj 09:40 Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

21 Pri 23:21 Qen  ·  Viti

shitetet ose ndrrohet ballkanka me posavk

100 EUR

25 Dhj 00:28 Qen  ·  Therandë

Shitet ose ndrrohet medele

200 EUR

18 Dhj 16:21 Të tjera  ·  Drenas

Ndrroj frezen me pasterrom

07 Nën 09:20 Qen  ·  Klinë

Shes ose ndrroj me pula qura etj

15 Tet 22:30 Shpendë  ·  Prishtinë

Shiten Shotat

17 Gush 16:34 Qen  ·  Skenderaj

shitet apo ndrrohet qeni i sharrit

01 Gush 17:31 Qen  ·  Besianë

melinos belg

01 Qer 08:35 Qen  ·  Gjilan

Shes kudre 2 vjet e sharrit

28 Maj 17:30 Qen  ·  Malishevë

shes zagaric klysh ose ndrroj me bub

120 EUR

17 Pri 14:54 Qen  ·  Prishtinë

Ndrrohet terrieri me pula ose qen

70 EUR

14 Pri 10:24 Qen  ·  Ferizaj

Mini shpic femer e zez 4muj e gjys

135 EUR

13 Pri 23:48 Të tjera  ·  Gjilan

shala kuajsh

500 EUR

04 Pri 23:47 Qen  ·  Skenderaj

hasky orginal shum i dashure

70 EUR

21 Mar 17:32 Qen  ·  Malishevë

shes zagaric klysh ose ndrroj me bub

129 EUR

20 Mar 22:48 Qen  ·  Shtërpcë

ndrrim me motorr

1 EUR

01 Mar 15:50 Shpendë  ·  Besianë

Shes ndrroj shotat

15 EUR

25 Shk 18:07 Qen  ·  Lipjan

zagar

21 Jan 21:00 Qen  ·  Lipjan

Shitet pastor belgi oshe ndrrohet

150 EUR

07 Dhj 12:40 Qen  ·  Drenas

Shitet pitbullka lara apbt 100%

22 Gush 08:16 Qen  ·  Mitrovicë

Dogo Argentino

08 Gush 23:27 Të tjera  ·  Prishtinë

Dhia n’shitje

155 EUR

21 Korr 10:18 Qen  ·  Besianë

shes ose ndrroj me ndonje telefon

18 Korr 00:24 Shpendë  ·  Lipjan

Shes ose ndrroj keta zogjë te kesaj race

75 EUR

29 Qer 17:06 Qen  ·  Prishtinë

Shes ose nderroj

1 EUR

14 Qer 17:19 Qen  ·  Kastriot

Qen

1 EUR

21 Pri 12:59 Qen  ·  Vushtrri

Ndrroj belgun

21 Pri 12:55 Qen  ·  Vushtrri

Ndrroj belgun

20 Pri 18:07 Qen  ·  Vushtrri

Shitet belgu

05 Pri 13:59 Qen  ·  Lipjan

pastor mashkell dhe femer shiten 2 të

5 EUR

04 Pri 14:35 Qen  ·  Prizren

Shes ndrroj mashkullin

50 EUR

26 Mar 12:18 Qen  ·  Fushë Kosovë

3ngjyrsh

20 Mar 20:26 Qen  ·  Skenderaj

Shes ndrroj raca Pug Mops

1 EUR

20 Mar 16:38 Qen  ·  Fushë Kosovë

Zagar

14 Mar 23:21 Qen  ·  Drenas

Klysh te sharrit

60 EUR

11 Mar 09:42 Të tjera  ·  Lipjan

shiten

1 EUR

05 Mar 17:46 Qen  ·  Prizren

Zagar

12 Shk 12:53 Qen  ·  Ferizaj

Shes belgat ose ndrroj

120 EUR

06 Shk 13:58 Qen  ·  Skenderaj

[email protected]

06 Shk 09:15 Qen  ·  Kastriot

ndrroj kudren e sharrit me pula

1 EUR

04 Shk 18:15 Qen  ·  Prishtinë

Shitet qeni

150 EUR

31 Jan 16:43 Qen  ·  Mitrovicë

Shes ose ndrroj Rottweiler

100 EUR

26 Jan 11:13 Qen  ·  Prishtinë

Shes klyjshit femra ose ndrrim me pula

20 EUR

25 Jan 23:43 Shpendë  ·  Gjilan

Shes Papagalla Nimfa

25 Jan 06:42 Qen  ·  Lipjan

Shitet ose ndrrohet zagari klysh 6 mujë posovac

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrroj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione