Ndrroj | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1894
Mercedes-Benz , 1051
Opel , 883
Audi , 568
BMW , 437
Renault , 318
Peugeot , 246
Fiat , 232
Ford , 225
Citroën , 134
Alfa Romeo , 60
Seat , 50
Nissan , 47
Kia , 43
Land Rover , 37
Acura , 37
Mazda , 34
Škoda , 29
Hyundai , 28
Rover , 27
Chrysler , 25
Mitsubishi , 24
Volvo , 21
MINI , 20
Jeep , 19
Honda , 15
Smart , 11
Jaguar , 9
Daewoo , 9
Lancia , 9
Alpina , 8
Suzuki , 6
Ssangyong , 6
Aixam , 6
Yugo , 5
Chevrolet , 5
Toyota , 4
Cadillac , 3
Dodge , 3
Saab , 3
Bentley , 3
Porsche , 3
Isuzu , 2
Lada , 2
TVR , 2
Dacia , 2
Zastava , 2
Hummer , 2
MG , 2
Daihatsu , 2
Wartburg , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Trabant , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Piaggio , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrroj,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrroj Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:18 ,

Chrysler i qlajmrun ndrroj shtoj pare

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:53 ,

mercedes

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:37 ,

Shes ndrroj opel zafiren

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:29 ,

Shes ndrroj opel zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:49 ,

Opel Zafira B 1.9 CDTI(Automatik)

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

Mundesi ndrrimi PA DOGAN

920 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:27 ,

Golf

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:15 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:13 ,

Opel Kadet TIP TOP

360 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:07 Shitorja ,

GOLF 5PLUS DIESEL 2.0 TDI MANUEL RKS EXTRA I RUJT PA VREJTJE

5 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 ,

SHES (NDRROJ) OPEL VEKTRA RKS DERI ME 13/07/21

520 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:03 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJ OPEL CORSA DIESEL 1.3 E DOGANUAR RKS

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

Shes ose ndrroj Gollf 6 2.0 tdi 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:56 ,

Ushit flm egzoft ��e������������

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

Opel Astra G 1.7 Motorr Japan

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

ndrroj merecedes 250 dizell fabrikisht

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:25 ,

Shes ose e ndrroj me naj vetur tjeter

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:00 ,

E KLAS 350 CDI 4_MATIK DISTRONIK EXTRA I RUJTUN

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:59 ,

GOLF 7 ~ GTI ~ FULL OPSION

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:59 ,

E KLAS 350 CDI FULL OPSION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:59 ,

PASSAT CC 2.0 TDI VETEM 145 MI KM TE GARANTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:58 ,

PASSAT CC 2.0 TDI R_LINE 4 MATIK DISTRONIK PANORAM

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:58 ,

RANGE ROVER SPORT SDVE6 AUTOBIAGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:56 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7 ULSE 2006 RKS 8muaj

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:56 ,

GOLF 7+ AUTOMATIK 2015 POSA DOGANUAR - HIGHLINE

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:32 ,

Shes 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:32 ,

Ford Escort 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:17 ,

Shes Tauranin

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:09 ,

Shitet Mercdes B180 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:11 ,

RENAULT MEGAN II 1.5DCI PANORAM

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:32 ,

Renault laguna 2.2 dci rks27,07,2021 ndrroj

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:07 ,

Golf 2 1.6 dizel rks deri me 10 07 2021

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:43 ,

SHES GOLF 3 TURBO DIZEL SHUM I RUJTUM

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:42 ,

SHES OSE NDRROJ PASAT B4 DIZEL V.P 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:05 ,

AUDI A4 2.0 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM Vp 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:20 ,

Shes/ndrroj VW Caddy sapo doganuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:19 ,

Ford Escort 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 02:19 ,

Ford Escort 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 02:19 ,

Ford Escort 3 Muj Regjistrim gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 02:17 ,

Shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 23:18 ,

Shitet Ndrrohet Citroen C5 Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 23:11 ,

shes ose ndrroj marcedesin 220

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 23:03 ,

Shitet Ndrrohet Citroen C5 2005 Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 20:39 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik rks 1 vit

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 20:34 ,

Shes ose ndrroj VW Venta 1.9 Dizell

15 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 20:12 ,

SHES AUDI A4 2.0 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM vp 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrroj | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione