Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T5 - Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 03:08 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Vushtrri

Patika Steve Madden Origjinal

80 EUR

12 Maj 09:40 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

10 Maj 23:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore per meshkuj

45 EUR

Online
10 Maj 23:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Ferizaj

Ore dore

22 EUR

Online
08 Maj 13:55 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Bicikleta

1 EUR

07 Maj 08:11 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

05 Maj 09:27 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Garmin Fenix 6s

260 EUR

27 Mar 10:48 Libra dhe Revista  ·  Gjilan

Fjalor elektronik interaktiv

10 EUR Price Reduced

14 Mar 18:52 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Ferizaj

Zingjir Dore

14 EUR

Online
14 Shk 13:58 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Ferizaj

Unaza 925

18 EUR

Online
22 Jan 15:30 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport dimëror/ujor  ·  Dardanë

Snowboard Ski

1 EUR

22 Jan 15:27 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Sport dimëror/ujor  ·  Gjilan

Ski

1 EUR

10 Tet 15:30 Kafshë shtëpiake  ·  Peshqi dhe akuarium  ·  Vushtrri

Akuarium Me te gjitha paisjet

55 EUR

01 Gush 08:53 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Fushë Kosovë

Mini Maltese ����

06 Korr 08:09 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

20 Maj 16:22 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Bilardo nr8

27 Pri 22:14 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Montblanc Syze - Sunglasses

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T5 T5 T5 T5 t5 T5 T5 T5 t5 T5

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione