Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

t5 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2445
Opel , 110
Audi , 55
BMW , 46
Peugeot , 33
Ford , 25
Citroën , 24
Renault , 21
Seat , 15
Fiat , 10
Kia , 8
Škoda , 8
Nissan , 6
Acura , 5
Chrysler , 5
Dodge , 5
Honda , 4
Jaguar , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Volvo , 2
Alpina , 1
Daewoo , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Saab , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe t5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj t5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2006

41 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2008 Klim Maxxi

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:25 Vetura , Drenas

T5 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:26 Vetura , Prishtinë

BMW E90 2011 180ps 199.xxx KM

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 Vetura , Prishtinë

Toyota

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Vetura , Prishtinë

Shitet t4 2.5 tdi viti 2003 maxi rexhistrim i skadur

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:57 Vetura , Prishtinë

WV T5 5 UlSE

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:38 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI V 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:33 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 5ulse - Me Dogan e tvsh - viti 2004

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:29 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Dupell kabin 5 ulse -1.9 Tdi - pa dogan - me klim

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:10 Vetura , Viti

VW T5 *AUTOMATIK* 2.5TDI 2007 -PA DOGAN-

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:07 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

7 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Vetura , Prishtinë

VW TRANSPORTER T5 2.5TDI 2005 4x4 I DOGANUAR RKS 6 muaj

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 cdi rks

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:36 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2008 ME DOGAN ZVICERR

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:33 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ME DOGAN TVSH 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 Vetura , Prishtinë

Peugeot Boxer 2.2 HDI 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:18 Vetura , Prishtinë

VW T5 MAXI 1.9TDI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:18 Vetura , Drenas

Shes krafter 2.5 tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 Vetura , Drenas

Shes ceraden per t4 dupelkabin

150 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 21:14 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2004 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 17:43 Vetura , Viti

VW T5 KOMBI

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 17:40 Vetura , Therandë

Pikap Fiat Doblo 1.3 JTD

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 16:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 16:32 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2013 ���� - Me Dogan

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 14:17 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 14:17 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 5 ulse Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 14:16 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 Facelift 1.9 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 14:08 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 MAXI 5 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 14:06 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 2.5 TDI MAXI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:49 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2006 model 2007��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:49 Vetura , Prishtinë

Vw Caddy 1.9 TDI 2007 klima ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:24 Vetura , Besianë

WW T5 1.9 TDI VITI 2005 PA DOGAN ME KLIM

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 10:33 Vetura , Besianë

Shes T5 dupelkabine me 6 ULSE MAXI 1.9 TDI VITI 2006 i dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:49 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACE LIFT 1.7 CDTI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 21:37 Vetura , Prishtinë

T5 Kiper

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 21:35 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 21:33 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:11 Vetura , Pejë

Kamionet T5

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj t5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T5 T5 T5 T5 t5 T5 T5 T5 t5 T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione