Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Connect Të gjitha në Kosovë

26 , 1
28 , 1
Impulse 9 , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Connect | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Sht 16:29 Biçikleta , Ferizaj

BICIKLETE

50 EUR

20 Gush 12:51 Biçikleta , Vushtrri

Bicikleta 70€

70 EUR

20 Gush 12:50 Biçikleta , Vushtrri

Bicikleta nr28

200 EUR

06 Gush 16:08 Biçikleta , Ferizaj

Lire dhe mire

23 Qer 02:23 Biçikleta , Gjilan

Bicikletat ne shitje

125 EUR

23 Pri 00:58 Biçikleta , Gjilan

Biçiklet Connect

140 EUR

02 Mar 22:50 Biçikleta , Besianë

Shes ndrroj biliklen

100 EUR

09 Dhj 12:10 Biçikleta , Gjilan

shitet bicikleta

110 EUR

16 Tet 12:19 Biçikleta , Prishtinë

Shitet biçikleta Focus Shimano

250 EUR Price Reduced

24 Sht 23:57 Biçikleta , Gjilan

Biçiklet CONTEMPO

120 EUR

15 Sht 22:42 Biçikleta , Ferizaj

biciklet 26

70 EUR

30 Gush 12:38 Biçikleta , Viti

Shitet Biqikleta 27.5 Concept Focus

230 EUR

26 Qer 04:11 Biçikleta , Lipjan

Bicikell Mountain x26

130 EUR

24 Qer 17:04 Biçikleta , Lipjan

Bicikell Mountain x26

130 EUR

25 Pri 16:13 Biçikleta , Prishtinë

bicikla

1 EUR

15 Mar 20:22 Biçikleta , Prizren

Biciklet

80 EUR

27 Tet 15:24 Biçikleta , Gjakovë

DYNACORD CONNECT

05 Tet 21:07 Biçikleta , Prizren

Shes Biciklet

230 EUR

05 Tet 20:23 Biçikleta , Prishtinë

Shitet

95 EUR

23 Gush 09:26 Biçikleta , Ferizaj

Lire dhe mire

250 EUR

10 Gush 16:21 Biçikleta , Prishtinë

Trotinet

20 EUR

21 Qer 17:33 Biçikleta , Gjilan

Bicikell

02 Maj 13:19 Biçikleta , Prizren

26 guma bisiklet regul

100 EUR

20 Mar 23:11 Biçikleta , Prizren

26 guma

110 EUR

14 Shk 15:31 Biçikleta , Lipjan

bicikell

85 EUR

05 Shk 22:13 Biçikleta , Besianë

Bicikla

70 EUR

23 Nën 10:26 Biçikleta , Besianë

shiten

17 Sht 20:13 Biçikleta , Gjakovë

Bicikelet me batari 27

27 Gush 17:12 Biçikleta , Pejë

Biciklet connect

40 EUR

25 Gush 09:40 Biçikleta , Prishtinë

Shes biciklet 26shqe

50 EUR

18 Gush 18:46 Biçikleta , Ferizaj

Biciklet me Rrym

380 EUR

10 Korr 11:26 Biçikleta , Ferizaj

Bicikleta

09 Korr 18:37 Biçikleta , Gjilan

Biciklete

27 Qer 21:25 Biçikleta , Mitrovicë

Bicikleta

200 EUR

11 Qer 19:23 Biçikleta , Vushtrri

Shes bicikletat treja jon me qdo sen prodhim gjerm

30 EUR

02 Qer 16:31 Biçikleta , Prishtinë

Bicikletë

60 EUR

25 Pri 20:59 Biçikleta , Vushtrri

Shitet biqikleta

89 EUR

25 Pri 11:20 Biçikleta , Vushtrri

Shitet biqikleta

89 EUR

24 Pri 12:50 Biçikleta , Vushtrri

Shitet biqikleta

100 EUR

18 Pri 18:57 Biçikleta , Kastriot

BICIKLETE 80 euro

80 EUR

18 Pri 18:29 Biçikleta , Prishtinë

Bicikel shum e mir

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Connect | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione