Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biçikleta të reja dhe të përdorura - Biçikleta malore, biçikleta sportive, biçikleta rrugore në shitje

Adly , 4
Aprillia , 5
Cube , 513
Aeon , 2
Sobim , 52
Aixam , 2
BMX , 597
Aprilia , 1
Connect , 102
Cross , 257
Ducati , 1
Universal , 543
Yamaha , 1
Sprint , 161
Peugeot , 39
Hamachi , 3
TREK , 560
Max , 54
Piaggio , 4
Scott , 845
Triumph , 30
Markë tjetër , 11492
BMW , 2
Explorer , 1
Italjet , 1
KTM , 2
Kymco , 1
Online , 2
Shineray , 1
Zero , 1

Bicikleta të reja dhe të përdorura në shitje. MerrJep.com ofron një përzgjedhje të gjerë të biçikletave të reja dhe të përdorura. Ne kemi një sërë madhësish, modelesh, ngjyrash dhe stilesh të biçikletave.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar biçikleta të përdorura, biçikleta të lira, biçikleta për fëmijë, biçikleta statike, biçikleta elektrike apo biçikleta me rrymë në MerrJep.com i keni të gjitha!


Gjej bicikleta për fëmijë dhe të rritur nga marka dhe modele të ndryshme si bicikleta Cube, bicikleta BMX, bicikleta Cross, bicikleta Universal, bicikleta Trek, bicikleta Scott dhe marka tjera të bicikletave me çmimet më të volitshme në treg.


Sot 11:44 Biçikleta , Deçan

Biciklet me goma 20

Sot 11:08 Biçikleta , Prishtinë

CUBE AIM PRO 29" XXL 2021

550 EUR

Sot 10:44 Biçikleta , Gjakovë

Bicikell

100 EUR

Sot 10:24 Biçikleta , Pejë

Scott Genius Mc full suspension

600 EUR Price Reduced

Sot 10:22 Biçikleta , Gjakovë

Bicikleta 26

Sot 10:21 Biçikleta , Gjakovë

Biciklet city

Sot 10:21 Biçikleta , Gjakovë

Bicikleta nga jasht

Sot 10:09 Biçikleta , Pejë

Bosch Biciklet me Bateri

1 350 EUR

Sot 09:43 Biçikleta , Prishtinë

Etto , 52 - 57 cm , 35 €

35 EUR

Dje 16:58 Biçikleta , Prishtinë

GIRO , 56 - 61cm , 55 €

55 EUR

Sot 09:36 Biçikleta , Ferizaj

Biciklet

55 EUR

Sot 08:28 Biçikleta , Ferizaj

Biciklet per Femij

120 EUR

Sot 08:05 Biçikleta , Prizren

Biciklet urgjent

50 EUR Price Reduced

Sot 08:05 Biçikleta , Prizren

Biciklet urgjent

60 EUR Price Reduced

Sot 04:07 Biçikleta , Prishtinë

Drite rimbushese per bicikleta

13 EUR

Sot 03:57 Biçikleta , Besianë

Shes Biqiklet

2 000 EUR

Sot 03:49 Biçikleta , Besianë

Shes Biqiklet

2 000 EUR

Sot 03:19 Biçikleta , Prizren

SHITET BICIKLETA

390 EUR

Sot 02:14 Biçikleta , Pejë

Shitet

400 EUR

Sot 02:09 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta Btwin 27,5

180 EUR

Sot 02:02 Biçikleta , Gjilan

BULLS 2×11 XT SLX

4 EUR Price Reduced

Jeni duke kërkuar për biçikleta në shitje? Ju tashmë jeni në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të biçikletave për fëmijë dhe të rritur si biçikleta statike, biçikleta të reja, biçikleta të përdorura, biçikleta të lira, biçikleta sportive, biçikleta me bateri, biçikleta gjermane, biçikleta zvicrrane, biçikleta me rrymë dhe lloje tjera nga markat më të njohura të biçikletave në MerrJep.com.


Bicikleta të markave të ndryshme në shitje


Jeni duke kërkuar biçikleta për fëmijë apo të rritur? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platfroma MerrJep.com ofron një gamë të gjerë të biçikletave nga markat më të njohura. Eksploro gamën e gjerë të biçikletave të reja dhe të përdorura për fëmijë dhe të rritur që MerrJep.com ofron.


Pavarësisht nëse doni një biçikletë të modelit të vjetër, një biçikletë malore, biçikletë sportive ose një biçikletë rrugore ne kemi atë që ju nevojitet. Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju mund të gjeni biçikleta të reja apo biçikleta të përdorura të markave BMX, Cube, Scott, MTB, Norco Aurum, Conway, Shimano si dhe biçikleta gjermane apo biçikleta zvicrrane dhe më shumë.


Si të kërkoni biçikleta në MerrJep.com?


MerrJep.com ofron mijëra shpallje për biçikleta të vjetra, biçikleta të përdorura, biçikleta për femra, biçikleta për fëmijë, për djem dhe vajza nga markat më të njohura botërore. Duke marrë parasysh se gjetja e një biçiklete që plotëson kërkesat tuaja në mesin e këtyre shpalljeve mund të jetë e vështirë, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim.


Filtrat e nevojshëm për kërkim do t'ju ndihmojnë të zgjidhni në bazë të markës, çmimit si dhe të zgjidhni nëse dëshironi të shihni shpallje nga persona fizik apo kompani që ofrojnë biçikleta në shitje apo biçikleta me qera.


Nëse gjatë kërkimit tuaj ka ndonjë model të biçikletave që nuk e shihni në listime e që dëshironi ta blini, ne ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje duke listuar aty kërkesat tuaja dhe llojin e biçikletës që kërkoni.


Si të regjistroni një shpallje për biçikleta?


Regjistrimi i shpalljeve është një proces shumë i lehtë i cili mund të bëhet falas. E gjitha çfarë duhet të bëni është të plotësoni formularin për regjistrim dhe të publikoni shpalljen tuaj në MerrJep.com.


Në mënyrë që shpallja juaj të ketë më shumë sukses dhe të arrijë më shpejtë tek shitësit e biçikletave ju duhet ta formatoni atë në mënyrën e duhur.


Titulli i shpalljes duhet të formulohet në atë mënyrë që kur shitësi të shohë shpalljen tuaj, ai menjëherë të dijë që ju po kërkoni një biçikletë në shitje që përshtatet me kërkesat tuaja.


Në të tilla raste, ju mund të shtoni frazën "kërkoj biçikleta", "kërkoj biçikleta për fëmijë" apo të shënoni modelin e saktë të biçikletës.


Kështu, ju do të publikoni kërkesën tuaj për atë model biçiklete dhe njerëzit apo kompanitë që kanë atë biçikletë në shitje do t'ju kontaktojnë në format tuaja të kontaktit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione