Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Cross Të gjitha në Kosovë

Alpina , 1
Model Tjeter , 271

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Cross | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Nën 12:40 Biçikleta , Ferizaj

Biçiklet malore

399 EUR

24 Nën 20:49 Biçikleta , Pejë

Crosswave me rryme

20 Nën 20:48 Biçikleta , Ferizaj

Shitet Biqikleta

400 EUR

15 Nën 19:49 Biçikleta , Gjilan

Shiten biçikletat te ardhura nga jashte

03 Tet 19:56 Biçikleta , Gjilan

Biciklet

600 EUR

20 Sht 05:22 Biçikleta , Viti

Bicikleta

150 EUR Price Reduced

06 Sht 08:00 Biçikleta , Ferizaj

Shitet bicikla

40 EUR

02 Sht 14:14 Biçikleta , Deçan

shitet specialized nr 28 L ��

530 EUR

31 Gush 09:48 Biçikleta , Prishtinë

MontomBike Alumim SHIMANO

130 EUR Price Reduced

28 Gush 12:59 Biçikleta , Prishtinë

Shes dy bicikleta

28 Gush 12:48 Biçikleta , Vushtrri

shitet

70 EUR

27 Gush 06:39 Biçikleta , Prishtinë

Shes dy bicikleta

27 Gush 06:25 Biçikleta , Prishtinë

Shiten dy bicikleta

26 Gush 22:08 Biçikleta , Prishtinë

Shiten dy bicikleta

18 Gush 12:12 Biçikleta , Prizren

Shitet biciklla shum e mir

80 EUR

02 Gush 15:17 Biçikleta , Dardanë

shitet

1 EUR

02 Gush 15:16 Biçikleta , Dardanë

shitet

1 EUR

14 Korr 20:58 Biçikleta , Pejë

Bicikleta cross 27,5

14 Korr 20:48 Biçikleta , Pejë

Bicikleta Cross 29 frena me glicerin

09 Korr 13:52 Biçikleta , Prishtinë

Shes bicikllen 27.5 ere usht me diska me qdo sen

140 EUR

02 Korr 14:53 Biçikleta , Therandë

Bicikleta

200 EUR Price Reduced

06 Maj 11:14 Biçikleta , Prizren

Cross bike në shitje

150 EUR

05 Maj 09:50 Biçikleta , Prishtinë

Shes bicikleten

130 EUR Price Reduced

03 Maj 13:27 Biçikleta , Vushtrri

Skoter

1 EUR

03 Pri 13:11 Biçikleta , Prishtinë

Cross 29-she Xl e re

700 EUR

03 Jan 00:14 Biçikleta , Prishtinë

Shes bicikleten

160 EUR

14 Tet 22:18 Biçikleta , Prishtinë

29’cross XL

280 EUR

27 Sht 16:02 Biçikleta , Besianë

SHITET BERGAMANT Shimano Deore

07 Sht 22:21 Biçikleta , Vushtrri

Biciklet Rush 28����

07 Sht 22:21 Biçikleta , Vushtrri

Bicikleta 26

70 EUR

27 Korr 23:36 Biçikleta , Prizren

Shitet bicikleta CROSS 26"

70 EUR

05 Korr 09:05 Biçikleta , Drenas

biciklet

130 EUR

29 Qer 09:04 Biçikleta , Prishtinë

Biciklet Racer 26����

100 EUR

28 Qer 18:29 Biçikleta , Fushë Kosovë

Shes biçikleten

350 EUR

27 Qer 22:49 Biçikleta , Prishtinë

Shitet bicikleta 29-she kross

23 Qer 15:07 Biçikleta , Vushtrri

Olympia

550 EUR

23 Qer 01:15 Biçikleta , Fushë Kosovë

shes biçkileten

350 EUR

23 Qer 01:13 Biçikleta , Fushë Kosovë

Shes biçiklet

350 EUR

18 Qer 16:22 Biçikleta , Pejë

WhITE 27.5 2021

1 EUR

17 Qer 18:50 Biçikleta , Prizren

shitet Bicikleta racer R/Cross 500

295 EUR

29 Maj 23:35 Biçikleta , Prishtinë

Biçiklete

190 EUR

17 Maj 22:13 Biçikleta , Prishtinë

Shiten bicikletat

100 EUR

14 Maj 11:43 Biçikleta , Prishtinë

Shitet Biçikleta nga Gjermania osht e re

135 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Cross | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione