Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Max Të gjitha në Kosovë

Mirage , 28
Xtreme , 31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Max | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 21:18 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Gjilan

Pedale

15 EUR

18 Shk 12:20 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Klinë

Shitet bickikleta fitm gjermane MAX

70 EUR

15 Sht 22:15 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Ferizaj

Bicikel

80 EUR

17 Gush 14:10 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Mitrovicë

Orbitrek

14 Korr 10:19 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Burim

biciklet

85 EUR

06 Qer 23:11 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Prishtinë

Biçiklet

1 EUR

08 Tet 19:17 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Prizren

ulse për biciklet

15 EUR

17 Sht 09:46 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Drenas

Biciklet

20 Korr 00:09 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Gjilan

Shes bicikleten

45 EUR Price Reduced

18 Korr 00:04 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Mitrovicë

Biqikleta

75 EUR

16 Korr 14:24 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Mitrovicë

Biqikleta

75 EUR

25 Maj 14:22 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Kaçanik

Bicikelt me rrym nga zvicrra

15 Maj 15:23 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Prishtinë

Biciklet me super çmim!!

190 EUR Price Reduced

11 Maj 12:29 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Gjilan

Shiten 2 Bicikleta nga Zvicra ���� Qmimi 100.fr

100 EUR Price Reduced

04 Tet 00:38 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Gjilan

Shes Bicikleten Max

90 EUR

26 Sht 20:07 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Besianë

bicikleta

130 EUR

01 Sht 19:28 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Prishtinë

Shitet bicikleta me cmim shum te volitshem!

160 EUR

30 Korr 14:22 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Ferizaj

Biqikleta

160 EUR

30 Qer 14:22 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Ferizaj

Biciklet 26

1 EUR

13 Maj 23:19 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Ferizaj

Shitet biciklla

80 EUR

08 Maj 02:00 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Prishtinë

Biciklet ne shitje

26 Mar 17:37 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Rahovec

Biciklet 26she

250 EUR

23 Mar 08:35 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Prishtinë

Nderroj bicikleten 26 me biciklet 28 ose 29

100 EUR

05 Mar 14:54 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Prishtinë

Nderroj bicikleten 26" me ndonje biciklet 28" ose 29"

100 EUR

22 Shk 15:26 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Drenas

shes ndrroj

13 Shk 09:03 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Prishtinë

Shes Biçiklet

155 EUR

07 Jan 05:34 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Gjilan

Biciklla

700 EUR

07 Jan 05:34 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Gjilan

Biciklla

700 EUR

13 Gush 12:30 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Gjilan

shitet/ndrrohet biciklla

23 Korr 09:29 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Vushtrri

Bicikleta

15 Korr 14:45 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Lipjan

Shum e mir

190 EUR

12 Qer 16:54 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Pejë

Maxxis guma 29x2.35

60 EUR

18 Maj 15:52 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Prizren

Shes bicikletat e ardhur nga CH

110 EUR

27 Pri 14:19 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Drenas

biciklet

110 EUR

23 Pri 10:28 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Prizren

Shitet Bicikleta

100 EUR

26 Jan 19:46 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Ferizaj

Biciklla ne gjendje te mir

230 EUR

24 Sht 22:04 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Ferizaj

Ushittttttt

180 EUR

07 Gush 18:43 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Gjakovë

Biciklet

140 EUR

23 Korr 17:35 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Ferizaj

Biciklet

120 EUR

08 Sht 09:24 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Vushtrri

Shes Biciklet

50 EUR

07 Sht 09:02 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Vushtrri

Shes bicikleten

50 EUR

28 Qer 14:24 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Vushtrri

Shes bicikleten 26

45 EUR

27 Qer 11:18 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Ferizaj

Shes Bicikleten Sport Sa po Ardhur pi Germanis

21 Pri 11:12 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Pejë

bicikleta

75 EUR

21 Mar 19:36 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Prishtinë

Shitet Bicikleta

75 EUR

13 Shk 18:36 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Pejë

Shes bicikletat per te rritur edhe femijë

08 Maj 21:50 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Vushtrri

Shes biciklet 26 she ne gjendje te rregullt

60 EUR

25 Shk 21:00 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Rahovec

bicikull

60 EUR

10 Shk 22:42 Biçikleta  ·  Max  ·  Xtreme  ·  Vushtrri

biciklet e ardhur nga Zvicra

300 EUR

22 Nën 20:17 Biçikleta  ·  Max  ·  Mirage  ·  Klinë

biciklet sportive ne gjendje te rregullt

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione