Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Universal Universal Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal Universal | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Gush 04:00 Biçikleta , Prishtinë

Bicikell

200 EUR

25 Maj 15:19 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta ( bicikla 2 cope)

150 EUR

29 Gush 00:05 Biçikleta , Prishtinë

Mountain bike 27.5

240 EUR

11 Maj 10:24 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta

15 Mar 20:21 Biçikleta , Prishtinë

Bicikel

04 Nën 05:01 Biçikleta , Prishtinë

Shes bicikleten

119 EUR

20 Qer 17:21 Biçikleta , Prishtinë

servis per bicikleta

08 Pri 17:37 Biçikleta , Prishtinë

Biçikletë

70 EUR

12 Mar 12:24 Biçikleta , Prishtinë

Shitje dhe servisim i bicikletave

06 Nën 21:28 Biçikleta , Prishtinë

SHES BICIKLETE

80 EUR

19 Tet 14:21 Biçikleta , Prishtinë

Biçikleta

90 EUR

01 Sht 13:15 Biçikleta , Prishtinë

Biciklete

80 EUR

21 Korr 15:29 Biçikleta , Prishtinë

Bicikel e ardhur nga Gjermania

90 EUR

21 Korr 09:38 Biçikleta , Prishtinë

Bicikel

90 EUR

06 Maj 14:21 Biçikleta , Prishtinë

Shitet bicikleta

18 Mar 16:39 Biçikleta , Prishtinë

boj ndrrim

1 EUR

07 Maj 21:17 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta

270 EUR Price Reduced

19 Pri 23:12 Biçikleta , Prishtinë

Bicikell me tri rrota

40 EUR

17 Pri 21:48 Biçikleta , Prishtinë

Bicikell

80 EUR

01 Pri 16:15 Biçikleta , Prishtinë

Biciklet 26‘

12 Mar 18:21 Biçikleta , Prishtinë

BICIKLET PER FITNES

160 EUR

05 Mar 19:27 Biçikleta , Prishtinë

Shotet bicikleta

120 EUR

14 Jan 00:29 Biçikleta , Prishtinë

BICIKLETA OXYGEN CAPRIOLO SAPOARDHUR

31 Gush 23:26 Biçikleta , Prishtinë

Shes biciklen e ardha nga gjermania nr 28

100 EUR

09 Qer 21:42 Biçikleta , Prishtinë

Kolica

220 EUR

18 Pri 07:53 Biçikleta , Prishtinë

Shes biciklen e ardha nga gjermania osht nr 26

70 EUR

18 Pri 07:52 Biçikleta , Prishtinë

Shes biciklen e ardha nga gjermania gomat 26

85 EUR

16 Pri 21:03 Biçikleta , Prishtinë

Shes biçikel e ardha nga gjermania 24 shpejsi

80 EUR Price Reduced

11 Pri 16:07 Biçikleta , Prishtinë

Biciklet ne gjendje shum te mir

140 EUR

10 Gush 12:14 Biçikleta , Prishtinë

Terger

80 EUR

04 Korr 22:04 Biçikleta , Prishtinë

biciklet

80 EUR

30 Qer 16:15 Biçikleta , Prishtinë

Shes bicikel e ardha nga gjermania me 24 shpejti

100 EUR Price Reduced

20 Mar 00:28 Biçikleta , Prishtinë

BICIKLETA

15 Korr 11:08 Biçikleta , Prishtinë

Shocker

79 EUR

25 Qer 18:15 Biçikleta , Prishtinë

Biciklete

60 EUR

16 Qer 18:47 Biçikleta , Prishtinë

Biciklete CENTRUM

430 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal Universal | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione