Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Maj 14:36
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Bilardo Nr 9 pikado fabi pingpong


Sot 23:32 Biçikleta , Prishtinë

Biciklete PILOT per femije 20

35 EUR

Sot 23:31 Biçikleta , Prishtinë

✅ Biciklete Alumini Shimano 26

90 EUR

Sot 21:47 Biçikleta , Prishtinë

Biçikletë

85 EUR

Sot 21:42 Biçikleta , Prishtinë

BICIKELETE BULLS

300 EUR

Sot 21:41 Biçikleta , Prishtinë

Biciklet për vajza

35 EUR Price Reduced

Sot 21:41 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Orbitrek - Fitness

Sot 19:03 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari , Prishtinë

Thika per gjuetie

14 EUR

Sot 18:45 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

paisje per ushtrime

35 EUR

Sot 18:45 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Orbitrek

230 EUR Price Reduced

Sot 18:45 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Shirite per trake vrapuese

35 EUR

Sot 18:45 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biçiklet statike

130 EUR

Sot 18:45 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biçiklet statike

95 EUR

Sot 18:45 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

paisje fitnesi

125 EUR

Sot 18:45 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biçiklet statike

160 EUR Price Reduced

Sot 18:44 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

shtrat masazhi

119 EUR Price Reduced

Sot 18:44 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biçiklet ushrimeve

160 EUR

Sot 18:44 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

biçiklet statike

160 EUR

Sot 18:44 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biçiklet statike

160 EUR

Sot 18:44 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Shtrat per masazh

185 EUR

Sot 18:44 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

shtrat per masazh

185 EUR

Sot 18:43 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biçiklet statike

160 EUR

Online
Sot 14:42 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari , Prishtinë

Briska Browning

8 EUR Price Reduced

Sot 14:38 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari , Prishtinë

Briska Gerber

9 EUR Price Reduced

Sot 14:11 Biçikleta , Prishtinë

e-bike (ebike)

999 EUR

Sot 11:25 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Shiten pajisjet mbrojtese per femije, tae kwon do

1 EUR

Sot 09:20 Biçikleta , Prishtinë

MTB Merida Matts 800

600 EUR Price Reduced

Dje 21:22 Biçikleta , Prishtinë

Biçikletë Focus Shimano

250 EUR

Dje 15:51 Biçikleta , Prishtinë

Set i Aksesoreve CUBE (Helmet, Doreza, Pomp etj)

90 EUR

Dje 12:52 Biçikleta , Prishtinë

ndrroj Laptopin me Biciklet

550 EUR

Dje 11:17 Biçikleta , Prishtinë

Drite rimbushese per bicikleta

13 EUR

Dje 08:57 Biçikleta , Prishtinë

CUBE 28 Shimano Deore XT

419 EUR

Dje 08:50 Biçikleta , Prishtinë

STEVENS Shimano GRX

619 EUR

Dje 08:19 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

RRYP PER BODYBUILDING-FITNESS

25 EUR

Dje 07:25 Biçikleta , Prishtinë

MARIN 2022 GRAVEL

Dje 07:20 Biçikleta , Prishtinë

PEGASUS E-Bike BOSCH Performance Line CX

999 EUR

Dje 07:18 Biçikleta , Prishtinë

KTM 28 Shimano Deore XT

419 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione