BREGU I DIELLIT | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Vendbanime | Banesa


Sot 02:11 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 02:08 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 02:03 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 01:51 ,

Shitet banesa 100m2 n'Bregun e Diellit kati 1 !

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:47 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 01:41 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 01:41 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 01:40 ,

Banese me qira ne lagjen Bregu i diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 01:24 ,

Banese me Qira ne Breg te Diellit 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 00:31 ,

Banese ( garsoniere ) me qira ne Bregun e Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 23:53 ,

Banesë në Shitje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:43 ,

Shes super banesen 115m2 ne Emshir

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:43 ,

Shes super banese ne shitje ne Emshir me 3 dh. gjumi

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 23:43 ,

Jap super banese me qira ne rrugen B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:43 ,

Shes Banese me 1 dhome gjumi ne rrugen C

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:42 ,

ME QIRA: Banese me 2 dhoma gjumi ne Dardani

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:42 ,

Shitet banese me flet poseduese ne Fushe Kosove

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80


Në fillim