Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 vetura - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 vetura , kategori , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 vetura Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

TOKE NE SHITJE

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:18 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

SHITET TOKA

Sot 03:08 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Vushtrri

Patika Steve Madden Origjinal

80 EUR

Sot 03:08 Makina dhe Vegla  ·  Vushtrri

Brusalicë Bosch

110 EUR

Dje 11:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Vushtrri

GOLF 6 Plus 2.0 TDI 110hp

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:04 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Shiten 33 ari ne Maxhunaj

4 200 EUR

Dje 08:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 7 GTD automatik

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 12:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shes Golf 6 GTD 2.0TDI Automatik Rks 7 Muj Klima Tronik Full

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 14:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf VIII 2021 STYLE

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 21:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shes Golf 6 GTD 2.0TDI Automatik Rks 10 Muj Klima Tronik

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 13:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shes Passat 3C TDI R-line , 2.0 170PS,viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 20:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Volkswagen Golf 7 Highline 2,0 TDI DSG 110 KW BlueMotion Web

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 22:15 Shitore Artikuj për koleksion  ·  Vushtrri

HYJNESHA NE FRON 20CM

27 EUR

Shitësit të Besuar
13 Pri 09:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHES NDRROJ GOLF 7 2.0 TDI 4 MOTION 6 SHPEJCI HIGHLINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 10:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 7 Lounge bluemotion 110 ps top Gjendje

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 18:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shitet vetura

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 14:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 7 confortline bluemotion 2.0 Manuel me dogan te paguar

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 15:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf VII 2014 2,0 TDI Automatik

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 20:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 7.5 hichline bluemotion 2.0 automatik model 2018

12 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 01:42 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Vushtrri

RANGE ROVER 2.7 SPORT HSE 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 08:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shitet golf 6 2.0 2009

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 14:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

MERCEDES E 220 AUTOMATIK 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 14:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Vushtrri

MERCEDES E320 2004 AUTOMATIK DISEL

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 09:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Shitet Passati

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 18:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 5 2.0TDI Rks 8muj

6 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 11:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 7 GTD

13 590 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 20:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 7 2.0 TDI R LINE AUTOMATIC DSG VITI 2015 150 PS RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

SHES PASSAT 3c 2.0 TDI DSG MATORR TE GOLF 6 RKS I RUJTUM

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Jan 16:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHITET GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Jan 13:07 Të tjera  ·  Vushtrri

Biku

3 EUR

10 Dhj 12:34 Vetura  ·  Audi  ·  200  ·  Vushtrri

BLEJ VETURA PA DOGAN AKSIDETUNE EDHE ME DOKUMENTA NE RREGULL

9 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 10:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shitet Golf 6 GTD FULL EXTRA

10 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 03:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

u shite passati,e gezofte pronari

22 Nën 09:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shitet Golfi 2 disel mini Turbo

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 16:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 2.0

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 16:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHITET GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 23:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHITET GOLF 8 2.0 DSG TDI ME DOGAN TE PAGUAR

25 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Nën 07:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

SHITET GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Tet 00:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shes Golf 7

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Tet 15:30 Kafshë shtëpiake  ·  Peshqi dhe akuarium  ·  Vushtrri

Akuarium Me te gjitha paisjet

55 EUR

08 Tet 10:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

golf 7 2.0 tdi

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Tet 23:56 Të tjera  ·  Vushtrri

MOUSE PA KABLLOme RGB

10 EUR

01 Tet 11:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 6

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 vetura | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione