Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 6 plus - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 6 plus , kategori , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 6 plus Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Shiten 33 ari ne Maxhunaj

4 200 EUR

10 Tet 15:30 Kafshë shtëpiake  ·  Peshqi dhe akuarium  ·  Vushtrri

Akuarium Me te gjitha paisjet

55 EUR

31 Gush 22:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Pllugj

28 Gush 02:02 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vushtrri

Duj

28 Gush 02:02 Makina dhe Vegla  ·  Vushtrri

Brusalice Bosch

27 Gush 06:27 Materiale për ndërtim  ·  Vushtrri

Tjegulla

08 Gush 16:14 Të tjera  ·  Vushtrri

Shitet mbulese tende 16m x 6m

1 550 EUR

13 Korr 16:38 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 19:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6 Plus 64 gb

100 EUR

22 Pri 09:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6 plus me code iPhone 5 nuk ka kod

60 EUR

31 Tet 20:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 plus

50 EUR

25 Korr 00:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Shes iphone 6 plus 64GB

150 EUR

26 Qer 14:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6 plus

180 EUR

12 Pri 18:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6+ (plus) 64gb

155 EUR

05 Mar 18:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 Plus 16gb

155 EUR

29 Tet 13:24 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P10  ·  Vushtrri

HUAWEI P10 PLUS SHUM PAK I PERDORET

330 EUR

11 Tet 16:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 plus 64 giga

200 EUR

08 Tet 19:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 plus

240 EUR

08 Korr 16:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 Plus

190 EUR

02 Korr 15:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 plus 16 gb silver

200 EUR

21 Qer 11:22 Të tjera  ·  Vushtrri

Lokali me qira

09 Maj 20:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6plus 16gb CE

210 EUR

26 Pri 18:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6 Plus

320 EUR

17 Shk 13:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 Plus 64GB

250 EUR

21 Dhj 21:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Shes iPhone 6 Plus

260 EUR

03 Dhj 18:36 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

Shes viqat ,2 javesh

31 Gush 09:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 Plus 64 GB

280 EUR

27 Gush 18:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6 Plus

365 EUR

23 Korr 09:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6 Plus dhe Samnsung Galaxy S6

200 EUR

08 Korr 13:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Iphone 6 Plus Gold 16gb

280 EUR

05 Shk 12:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

Shes iphone 6 plus

450 EUR

04 Shk 19:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6 Plus 16 go

340 EUR

20 Gush 15:33 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z5  ·  Vushtrri

Ndrroj sony Z5 me iphone 6+ & samsung s6 edge+

23 Pri 13:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Vushtrri

Samsung S6 Edge

450 EUR

23 Jan 20:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Vushtrri

iPhone 6 Plus 64GB Gold

540 EUR

16 Pri 11:44 Telefona celular  ·  Vushtrri

Iphone 6 dubai

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 6 plus | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione