U SHIT

Shitet nga: Hyzer 13 Krr 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes veturen Citoren Xsara Picasso 2.0 HDi ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Vetura eshte e regjistruar deri ne Korrik 2017. Fotot jane origjinale. Vetura i ka hargjimet e vogla(5.5).
Viti i prodhimit 2003.
Eshte shume komode ne vozitje dhe shume e pershtatshme per familje.
Ndrrim i mundshem me Touran edhe shtoj pare !
Pres bleres serioz !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim