U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 11 Mar 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Ferizaj
Golf 2 Benzin-Plin 1.6 punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Me regjistrim deri me ne Prill.Vetura nuk ka korezion.Nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet meniher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim