Sony Ericsson V600i

Shitet nga: V600i 24 Qer 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR

Komuna: Prizren
Esht shum i ri si ky ne foto njejt,ka kameren para dhe mrapa,blic,baterin e mban rreth 1 jav etj ..

Boj ndrrim me naj Android me dy kartela si Samsung,HTC,Huawei,shtoj edhe pare...Viber Kontakt: +38649731999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim