Dje 19:52 Vetura , Prizren

Seat ne gjendje shum te mire dhe lire 2500eu

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 17:52 Vetura , Prizren

Seat 1.9 tdi

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 08:53 Vetura , Prizren

U shit Seat Cordoba -01

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 11:10 Vetura , Prizren

shitet ose ndrrohet seat cordoba 1,9 td(i)

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 18:29 Vetura , Prizren

Seat Cordoba 1.9 SDI 98 PS Euro 3 Diesel

1 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 19:13 Vetura , Prizren

Seat Codoba -01

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gsh 19:37 Vetura , Prizren

Seat

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gsh 22:47 Vetura , Prizren

Seat Cordoba1.9TDI Klim AbsAirbag -00

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 21:10 Vetura , Prizren

Seat

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:54 Vetura , Prizren

Seat Cordoba 1.9 tdi -94

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:13 Vetura , Prizren

seat

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 22:23 Vetura , Prizren

Seat cordoba 1.4 benzin

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 14:01 Vetura , Prizren

shes seat cordoba 1.6 benzin me tabela t huaja

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim