Shitet ose Ndrrohet Peugeot 307 03

Shitet nga: Burim 26 Pri 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR   3 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Burim
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Servisin e kryer,
Rrypin e dhemyreve te ri
diskat dhe gurtnet e reja
posedon fellga 16, mbyllje qendrore, komanda ne timon, bord kompjuterik, Klimatronik, Panoram etj.
ndrrimi i mundshem.
Vetura Gjinet edhe ne Pristine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim