Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1538
Aixam , 440
Alfa Romeo , 1371
Alpina , 394
Artega , 185
Asia Motors , 107
Audi , 18582
BAIC , 22
Bentley , 78
BMW , 15664
Brilliance , 23
Bugatti , 64
Buick , 24
Cadillac , 108
Chevrolet , 918
Chrysler , 395
Citroën , 6859
Corvette , 22
Dacia , 324
Daewoo , 119
Daihatsu , 33
DeTomaso , 8
Dodge , 226
Ferrari , 57
Fiat , 4655
Ford , 6201
GMC , 48
Great Wall , 14
Grecav , 9
Honda , 268
Hummer , 46
Hyundai , 1374
Infiniti , 37
Isuzu , 36
Jaguar , 281
Jeep , 785
Kia , 859
KTM , 22
Lada , 64
Lancia , 139
Land Rover , 1273
Landwind , 4
Lexus , 41
Ligier , 10
Lincoln , 39
Lotus , 10
Maserati , 38
Maybach , 8
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 20479
MG , 60
MINI , 667
Mitsubishi , 646
Morgan , 10
Nissan , 1705
NSU , 8
Opel , 20646
Peugeot , 9030
Piaggio , 30
Plymouth , 7
Pontiac , 11
Porsche , 345
Proton , 8
Renault , 9038
Rover , 163
Saab , 128
Seat , 2189
Škoda , 2717
Smart , 642
Spyker , 2
Ssangyong , 175
Subaru , 52
Suzuki , 344
Talbot , 4
Tata , 64
Tesla , 22
Toyota , 934
Trabant , 7
Triumph , 3
TVR , 53
UAZ , 10
VW Volkswagen , 67842
Volvo , 951
Wartburg , 16
Wiesmann , 32
Yugo , 21
Zastava , 49

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 16:06
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat B7 ne gjendje super perfecte. Cmimi i pa diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
19 Sht 20:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2011 ECO flex green, COSMO Full, 215.541km.

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2014 SLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:17 Vetura , Mitrovicë

Saab Disel 2.2(motorri fabrikisht i opel)

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 350 CDI 2017 -178 MIJ KM

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:17 Vetura , Deçan

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 4 MATIC VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 16:17 Vetura , Prishtinë

Audi Q3

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:17 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 SLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:17 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK PICASO

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Rahovec

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 16:17 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 16:17 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:17 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A7 50 TDI VITI 2020 3X SLINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT CC 2.0 TDI 2014- PONORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:16 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 16:16 Vetura , Lipjan

BMW X4

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

TOUAREG 3.0 TDI VITI 2019 R LINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATRO VITI 2019 AUTOMATIK I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 40 TDI VITI 2019

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 1.6 HDI naftsh

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI VITI 2013 HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:16 Vetura , Gjakovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.5 D 2015 XDRIVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2021 STYLE

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:16 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 16:16 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

BMW X1

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:16 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione