Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 994
Aixam , 247
Alfa Romeo , 1355
Alpina , 205
Artega , 95
Audi , 23083
BAIC , 12
Bentley , 34
BMW , 16784
Brilliance , 17
Bugatti , 36
Buick , 13
Cadillac , 45
Chevrolet , 374
Chrysler , 365
Citroën , 6996
Corvette , 13
Dacia , 210
Daewoo , 49
Daihatsu , 81
DeTomaso , 7
Dodge , 165
Ferrari , 38
Fiat , 7228
Ford , 8739
GMC , 63
Great Wall , 16
Grecav , 19
Honda , 139
Hummer , 9
Hyundai , 1246
Infiniti , 23
Isuzu , 138
Jaguar , 203
Jeep , 972
Kia , 1148
KTM , 18
Lada , 27
Lancia , 182
Land Rover , 1689
Landwind , 1
Lexus , 13
Lifan , 1
Ligier , 5
Lincoln , 2
Lotus , 7
Maserati , 21
Maybach , 8
Mazda , 774
Mercedes-Benz , 43429
MG , 62
MINI , 150
Mitsubishi , 1226
Morgan , 9
Nissan , 2327
NSU , 12
Opel , 26596
Peugeot , 10443
Piaggio , 26
Plymouth , 9
Pontiac , 15
Porsche , 201
Proton , 11
Renault , 11034
Rover , 285
Saab , 109
Seat , 2911
Škoda , 2512
Smart , 239
Spyker , 4
Ssangyong , 209
Subaru , 34
Suzuki , 210
Talbot , 4
Tata , 80
Tesla , 4
Toyota , 1202
Trabant , 7
Triumph , 5
TVR , 35
UAZ , 15
VW Volkswagen , 119207
Volvo , 1175
Wartburg , 25
Wiesmann , 25
Yugo , 12
Zastava , 64

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 12:51
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 318 Dizel Automatik ** Sport ** I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:51
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf VII

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:21
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes S

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Maj 13:28
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Vw Passat B8 2.0TDI DSG Highline

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:26 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:26 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:26 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:26 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Leon

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Vetura , Lipjan

Shes Volvo Xc90 automatik

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:25 Vetura , Vushtrri

bmw e60 full opaion look M

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:25 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 16:25 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:24 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:24 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:23 Vetura , Gjakovë

Skoda oktavia 2.0 DSG

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Vetura , Gjakovë

Passat B7 2.0 Disel Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:23 Vetura , Lipjan

Shes Vw Golf 6 2.0 TDI anglez

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:22 Vetura , Prishtinë

Opel Astra rks 1.7 dizel viti 2006

36 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:21 Vetura , Lipjan

Shitet Audi A4 2.0 Tdi Anglez

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Vetura , Gjakovë

Golf 7 GTD Viti 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 Vetura , Lipjan

Volkswagen Golf 7 Bluemotion Tech Tdi (ANGLEZ)

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:21 Vetura , Gjakovë

Nissan note 1.5 Disel Viti 2010 Rks

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:20 Vetura , Prishtinë

Bëjm Transporti ne Gjith Kosoven

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:20 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz avangard c220 cdi

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:20 Vetura , Lipjan

Shes Mercedes Benz c220 2009 anglez

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK QUATRO I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 50 TDI 2019 Matrix

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 16:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E350 CDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:20 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:17 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:15 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT B7 2.0 TDI 103 KW 140

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:14 Vetura , Prishtinë

PASSAT 1.9 TDI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:14 Vetura , Vushtrri

SHITET PASSAT 3C 2.0 TDI MOTORR TE GOLFIT 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 2014 -Exclusive AUDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 1.9 TDI 6 shpejci 7 ULSE

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:13 Vetura , Drenas

Pikap Fiat Doblo 1.3 dizell, viti 2005, rks 9 muj

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 Vetura , Vushtrri

Shitet T6 Transporter 2010 DSG pa dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:11 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220 Bluetec Amg paket

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:11 Vetura , Lipjan

MERCEDES C220 CDI VP 12/2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon 2.0 TDI Automatik

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Vetura , Gjilan

BMW X6 30D XD

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:10 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW X5 3.0D AUTOMATIK

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:08 Vetura , Vushtrri

SHITET GOLF 7 1.6 TDI 77 KW

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 Vetura , Prishtinë

Shes pikap 2013 i ardhur nga gjermania

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Shitorja Vetura , Gjilan

Renault Megane Scenic 1.5 Dizel BOSE

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Shitorja Vetura , Gjilan

Peugeot 508 2.0 Blue HDi SW SST

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia B 2.0 CDTI

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Vetura , Gjakovë

Mercedes B200 •Automatik•

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione