Peugeot 405 1.9 ( U SHIT - FLM MERRJEP )

Shitet nga: Gentian 25 Gsh 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 405
Shes Peugeot
Model :405 GRD
Motori 1.9 diezel
Ngjyra : E bardhe
Vetura eshte e rujte, me vetur vijne edhe fellnet 16 komplet me goma M+S, regjistrim 1 vit RKS
Pres bleres serioz. dhe ne viber +37744854134
Qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim