Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Peugeot | 405

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Peugeot 405 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Jan 15:21 Vetura , Prizren

Vetura ne gjendje shum te mir

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 20:05 Vetura , Ferizaj

Vetura RKS 23.05.23

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Shk 18:04 Vetura , Prizren

Peugeot

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 15:28 Vetura , Gjilan

Shitet pezho 405

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 07:38 Vetura , Prishtinë

U shitt flmm

15 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 18:02 Vetura , Therandë

Peugote

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 09:39 Vetura , Gjakovë

Pezho 405 shes,ndrroj shitet edhe për pjesë

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Maj 23:16 Vetura , Drenas

Pezho 405 me Klim

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 21:29 Vetura , Gjakovë

Pezho 405 shes,ndrroj shitet edhe për pjesë

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Shk 11:06 Vetura , Burim

Shitet pezho 1,9 turbo disel ngjendje perfekte rks

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Dhj 15:16 Vetura , Gjilan

Peugeot 405 1.9 Turbo Diesel

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 13:06 Vetura , Lipjan

Pezho 405 1.9 Hdi turbo dizell 10 mujrks klim

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Nën 19:58 Vetura , Fushë Kosovë

Ushitt flm

44 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 21:19 Vetura , Dragash

Pezho

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 18:30 Vetura , Dragash

Pezho

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 12:38 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 405 Diesel 1.9

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 19:58 Vetura , Dragash

Shes Peugeotin 405sri me I t kuqe 2.0benzin

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 13:18 Vetura , Ferizaj

pezho

499 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 13:27 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 405

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 23:29 Vetura , Vushtrri

Shes Pezho 405 1.9 dizel

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 17:48 Vetura , Gjilan

U shitttttt flm

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 16:12 Vetura , Prishtinë

Peugeot 405 Shum e rujt

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 00:11 Vetura , Gjilan

Peugot

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 10:01 Vetura , Lipjan

Pezho 405 1.9 Dizell Viti 88 Rks

390 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 14:29 Vetura , Gjilan

Peugeot 405 dizel

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 19:10 Vetura , Drenas

shitet ndrrohet

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 22:25 Vetura , Drenas

pezho

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 23:11 Vetura , Drenas

Shes pezhon vit 89 dizell 1.9

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 17:42 Vetura , Besianë

Shes ndrroj peugot 405 1.9d

480 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 19:19 Vetura , Ferizaj

Pezho 1.9 disel ngjendje prefekte 10muj regjistrim

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 21:51 Vetura , Prishtinë

Vetur

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 15:40 Vetura , Prizren

n xhendje te rregullt

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 18:41 Vetura , Viti

Peugeot 405

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 21:20 Vetura , Ferizaj

Pesho 405

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 09:46 Vetura , Vushtrri

Shes PEUGEOT 405 1 vjet regjistrim

999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 19:22 Vetura , Malishevë

U shit

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 18:20 Vetura , Gjilan

Shes pezho 405

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 22:29 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

9 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 11:17 Vetura , Gjilan

Peogot 405

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 10:16 Vetura , Lipjan

Pezho 405

430 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:42 Vetura , Lipjan

Peugeot 405 dizel

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 19:49 Vetura , Viti

Peugeot 405 benzin

380 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 11:37 Vetura , Gjilan

Shes veturen urgjent ne gjendje shum te mire pune.

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 10:43 Vetura , Gjilan

Pegueot 1.9 diesel .06.

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 14:08 Vetura , Gjilan

Peugeot 405

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 19:30 Vetura , Lipjan

Peugeot 405 SRTD

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Jan 12:29 Vetura , Lipjan

Peugoet 405

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 22:06 Vetura , Pejë

Shes veturen pezho 405

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 13:13 Vetura , Gjilan

Shitet ose ndrrohet

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 18:13 Vetura , Besianë

Shitet Dhe Ndrrohet Peugeot 405

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Peugeot 405 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione