Samsung galaxy Y(young)

Shitet nga: shpejtim neziri 26 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Ferizaj
Telefoni esht ne gjendje shum te miir dhe posedon adapeterin,Mikrochip 2Gb
ka facebook,Whatsapp,Messenger etj.
Bej edhe ndrrim me huawei y330 dhe shtoj pare sa tjet e nevojshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim