iPhone 5s 32GB FullUnlock

Shitet nga: Vamir 26 Maj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes 3 iphone 5s 32GB ne gjendje perfekte dhe shume te rujtun, te ardhun nga Zvicrra me 19.03.2014.

iPhonat kan 3 muaj Garancion.

*** TELEFINAT VIJN VETEM ME KABULL, PA KOKE***


Cmimi shume pak i diskutuar : 390€


Tel: 045 633 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim