samsung s5620

Shitet nga: Veton 19 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes samsung s5620 monte, i ri, vjen me paketim dhe pajisjet percjellese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim