POLO 1.2 B 2002 10 MUJ REGJISTRIM -02

Shitet nga: meha 17 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Polo 1.2 benzin viti 2002 ne gjendje shum te mir shum e rujtun .shif fotot.qmimi diskutohet.Posedon :Klim ABS AERBEG CENTRALL ME TELEKOMAND ALARM DY QELSA XHAMAT E PAR ELEKTRONIK ETJ..PRA VETUR E KOMLETUEME DHE SHUM EKONOMIKE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim