1.9 diesel viti 2004 / 1 vit regjisrtim

Shitet nga: Makine 03 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Fiat Stilo 1.9 diesel , viti 2004 , ne gjendje perfekte. Ka edhe 2 muj regjistrim dhe eshte viti i dyte ne rks. Gjitha serviset e kryera duke perfshire edhe rrypin e dhembzoreve.

Per me shum ne Viber: +37744369860

Shitet per arsye se kam blere veture tjeter.

NUK BEJ NDERRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim