Audi 80 1.8 benzin+plin -87

Shitet nga: kastriot 28 Mar 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Gjilan
Audi 80 1.8 benzin+plin viti i prodhimit 1987 vetura osht ne gjendje te rregullt punon ne te dyja edhe benzin edhe plin motorr shum ne gjendje te mir ule nuk hargjon regjistrim deri me 8 mars 2015 gumat tet 4 te reja m+s para 1 muji ja kom ble plus vjen edhe me dy par fellne 15 qe njana par jon me guma te veres eka kuken plus hekrat per kypek permi vetura me dokumenta osht ne gjendje te rregullt hipotek nuk osht ndrrim i mundshum me golf 2 dizell perparsi golf me 4 dyr mund te kontaktoni edhe ne viber
Verejtje nje par fellne jon shit dhe tash osht me 1 vit regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim