Bmw 320 2.0 dizel -03

Shitet nga: azem azizi 20 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes veturen urxhent qmimi i volitshem bmw ka klil airbg abs karriket me nzemje asht special asht i rujshem mrena ashtu dhe jasht 6.5 litra 100 kilometra ka motorrin shum te mir ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim