Ford Escort 1.6l 16v -93

Shitet nga: Januz 09 Pri 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Ford Escort i doganuar ne gjendje te mir teknike .
Vetura esht vetur personale e kam sjell nga Zvicrra ,dhe duke par qe sa vite nuk e kam vozitur vetem ne kohen e pushimeve do te thot se kam kalu Shum pak Km . dhe gjithnje ka nejt ne Garazh .

automjeti ka klimatizim(don mr u mbush), xhama Elektronik Radio/Cd .
esht automjet familjar ngjyr te gjelbert te mbyllt.

Ka harxhime te vogla do te thot se hargjimet i ka ma te vogla se disell.te interesuarit mund ta vizitojn automjetin dhe mund ta provojn vetem ata te interesuar serioz.
qmimi nuk asht i diskutushem...
km.150000 te garantuara...
NESE DONI NJE VETUR EKONOMIKE JA KTU E KENI...Në Gjilan
mund te kontaktoni dhe ne
Viber :0041786271432
kosov ... 049494133

automjeti gjendet ne gjilan dhe ka regjistrim dej me 20.04.2015....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim