Golf 2 1.6 dizel i thjesht -86

Shitet nga: golfi 12 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet golf 2 dizel 1.6 i thjesht regjistrim deri me 24.04.2015 eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk eshte ne hipotek dhe mud te jav qes menjeher ne emrin tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim