Golf 2 Dizell.Regjistrim Deri Ne Janar 2016 v..

Shitet nga: golf 2 22 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Golf 2 Dizell1.6 .
Ngjyr e bardh , 3 dyer me regjistrim deri nefund te janarit.
Motorri ne gjendje shum te mir dhe me hargjime shum te vogla .
Mund te kontaktoni ne numrin : 044 376 364
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim